GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dragon Age: Inquisition

Hra pre PC
Hra pre PC Dragon Age: Inquisition
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Dragon Age: InquisitionTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Dragon Age: Inquisition:

Dragon Age: Inquisition je už tretím pokračovaním slávnej RPG série od štúdia BioWare. Ako už názov napovedá, tentokrát budeme hrať za vodcu inkvizície, ktorého vplyv budeme zvyšovať pre ďalší postup v hre.

Oproti druhému dielu sa dočkáme mnohých vylepšení. Opäť si budeme môcť vybrať rasu našej postavy, čo bude mať dopad i na samotnú hru. Čaká nás samozrejme i nový príbeh v rozsiahlom otvorenom svete, ktorý sa rozkladá od východného Fereldenu, až po západný Orlais. Na prvý pohľad zaujme i prechod na moderný Frostbite engine.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, štvorjadrový procesor 2,0GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (AMD Radeon HD 4870 / NVIDIA GeForce 8800 GT), 26,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Origin!

Video / Ukážka Dragon Age: Inquisition:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Dragon Age: Inquisition:

Recenzie na gamesite.sk » (90%)
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Dragon Age je zpět a tentokrát v plné parádě. Pokud patříte mezi příznivce žánru a titulů od BioWare, Inquisition vás nezklame. Takhle obsáhlé a bohaté RPG se nevidí každý den.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť