GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dungeons 3 - Complete Collection

Hra pre PC
Hra pre PC Dungeons 3 - Complete Collection
Kategória:strategie realbudboj
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Dungeons 3 - Complete Collection:

Dungeons 3 Complete Collection je ultimátna edícia najnovšieho dielu obľúbenej série strategických hier Dungeons. Vybudujte si a spravujte vlastný dungeon ako zlý Dungeon Master, rekrutujte nové príšery a chystajte zákerné pasce na nič netušiacich dobrodruhov. Zároveň sa odviažte dobyť rozsiahle nadsvětí v komplexnej príbehovej kampani. Užite si prakticky nekonečné možnosti obsahu v rámci hry jedného hráča, viac hráčov aj v režimoch potýčok vďaka tejto edícii, ktorá obsahuje niekoľko bezplatných aktualizácií obsahu a sedem balíčkov rozšírenia!


ZBAVTE SA DOBRÁKOV
Vďaka tomu, že zlákal temnú elfskú princeznú Thalyu, aby sa stala jeho vrchnou poručníčkou, objavil Pán jaskyne spôsob, ako riadiť dobyvateľské ťaženie zo svojho podzemného úkrytu. Thalya sa za podpory zjednotených síl zla postaví do prednej línie a hráči budú musieť použiť každý trik v rukáve, aby tých dobromilov z povrchu premohli raz a navždy!

Dungeons 3 - Complete Collection

VŠETKO PEKNÉ MUSÍ RAZ SKONČIŤ
Aj tentoraz popustíte uzdu svojej temnej stránky a vytvoríte jedinečný podzemný dungeon so širokou škálou miestností, pascí a budov. Dajte dohromady tú najdesivejšiu armádu, akú svet kedy videl, z odporných kreatúr, ako sú orkovia, sukuby, zombie a veľa ďalšieho. Až zhromaždíte svoje vojská, vynorte sa z temnoty a doveďte svoju armádu na svetlo sveta na povrchu, kde budete ničiť krajinu a likvidovať čokoľvek, čo i len vzdialene je hrdinské, roztomilé, alebo jednorožec.

dungeon master

NÁHODNE GENEROVANÉ ÚROVNE
Prvýkrát v histórii série Dungeons si budete môcť užívať náhodne generované úrovne, takže žiadne dve hry nebudú rovnaké - nekonečná zábava pre všetkých zlých dobyvateľov! Dungeons 3 je doposiaľ ten najväčší, najlepší a najzlejší simulátor dungeonov a navyše obsahuje kompletne prerobený strategický režim v reálnom čase vo svete na povrchu.

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť