GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dungeons & Dragons: Dark Alliance - Day One Edition + darček DLC - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Dungeons & Dragons: Dark Alliance - Day One Edition
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
22.06.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

AKCIA :

POPIS Dungeons & Dragons: Dark Alliance - Day One Edition:

Day One Edition OBSAHUJE
- základnú hru Dungeons & Dragons: Dark Alliance 
- DLC Beholder Weapon Set (šavle, luk, sekera, kladivo)Vydajte sa do sveta plného ikonických monštier z Dungeons & Dragons v novom kooperatívnom akčnom RPG Dungeons & Dragons: Dark Alliance, duchovnému nástupcovi konzolového Baldur's Gate: Dark Alliance. Tešiť sa môžete na súboje v reálnom čase, žijúci svet a dynamickú kooperáciu. Ochráňte svet Icewind Dale pred temnotou a preskúmajte zatiaľ neobjavené zákutia plné mocných nepriateľov, ale aj legendárnej výbavy a možnosti nabrať skúsenosti a vylepšiť si svoju postavu.

POSTARAJTE SA O NEZASTAVITEĽNÉ MONŠTRÁ

Dark Alliance postaví hráčov pred najlegendárnejšie monštrá sveta Dungeons & Dragons. Zmrznutí obri, Beholder, Biely draci - zoberte odvahu a silu, doplňte zásoby, zburcujte svoju družinu a vydajte sa v ústrety tejto doteraz nevidené výzve.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance - Day One Edition
SPOLOČNE S PRIATEĽMI
S až štyrmi priateľmi sa vydajte do nehostinného sveta v dynamickej kooperácii plnej výbušných súbojov v reálnom čase. Odomknite devastujúce kombá a porazte nezastaviteľné monštrá, ktoré sú príliš mocné na to, aby ich zdolal jedinec.

Dark Alliance
VYBERTE SI HRDINU
K dispozícii sú 4 rozdielni hrdinovia, každý so svojím unikátnym herným štýlom. Postavu podľa klasického RPG receptu môžete vylepšovať vďaka zisku skúseností postupným zabitím nepriateľov a bossov a tým tak získať nové zručnosti a výbavu.

baldurs gate
ZMRZLÁ KRAJINA
Dark Alliance vás prenesie do sveta D & D doteraz nevideného. Preskúmajte nebezpečná zákutia sveta Icewind Dale a bráňte svoju domovinu pred nájazdom divokých monštier.

baldur's gate

zdielaj na:

Video / Ukážka Dungeons & Dragons: Dark Alliance - Day One Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťToxikk (PC)
Toxikk (PC)
23,99€
17,29€