GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dungeons II

Hra pre PC
Hra pre PC Dungeons II
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Dungeons II:

Pán jaskyne je späť - a tentokrát to myslí vážne! V Dungeons II sa pokúsite naplniť túžbu Pána jaskyne po pomste najímaním strašlivých nových monštier zo všetkých kútov podzemia. Pevne vládnuť v podzemí však tentokrát nebude stačiť, pretože plány Pána jaskyne idú ešte ďalej a tentokrát sa pokúsi ovládnuť i nadzemný svet ľudí!

Staňte sa Pánom jaskyne a vytvorte si jedinečnú sieť podzemných chodieb, naverbujte do nich desivé monštra a pripravte sa hájiť svoje územie pred otravnými hrdinami.

Rozsiahla príbehová kampaň je v druhej časti nabitá ešte viac čiernym humorom, ktorý preslávil prvý diel a pripravte sa na početné narážky na fantasy knihy, filmy a seriály. Navyše môžete preveriť svoje schopnosti v štyroch rôznych multiplayerových módoch.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,6GHz, pamäť 3,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce GT 440 / Radeon HD 7750), 5,0GB voľno na disku, DVDROM, pre online funkcie je vyžadované pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Dungeons II:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Dungeons II:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Po řadě let tu máme konečně poutavou RTS s Keeper prvky. Díky cestě na povrch přináší Dungeons 2 závan čerstvého vzduchu do zatuchlých kopek tohoto žánru. Konkurence to tento rok nebude mít rozhodně lehké, tento titul totiž oproti jiným soukmenovcům vskutku stojí za nákup.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťCreate (PC)
Create (PC)
4,99€
1,99€