GameExpres.sk
  Prihlásenie

Euro Truck Simulator 2 CZ

Hra pre PC
Hra pre PC Euro Truck Simulator 2 CZ
Kategória:simulator
Lokalizácia:české titulky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 11,99€

Kľúč k hre Euro Truck Simulator 2 CZTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Euro Truck Simulator 2 CZ:

Európou od severu k juhu a od východu na západ. Kdekoľvek bude potrebné po Európe dopraviť tovar, nebude to pre vás žiaden problém. Podľa svojej ľubovoľnosti si zvolíte z veľkej ponuky kamiónov, prívesov, tovaru a vyrazíte. K dispozícii budete mať cez 60 európskych miest na jazdenie, noviniek je pritom dostatok a netýkajú sa len rozlohy a grafického spracovania.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvojjadrový procesor 2,4GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7600 GT a vyššia), 16x CDROM, niektoré dodatočné funkcie v hre môžu vyžadovať pripojenie k internetu!

Recenzie Euro Truck Simulator 2 CZ:

Recenzie na gamesite.sk » (80%)
Recenzie na Zing.cz » (60%)
ETS 2 je pro někoho nuda, pro jiného naplněným snem. O hře a sérii vůbec lze však s jistotou mluvit jako o projektu majícím velký potencionál a prostor k vylepšování. Základní prvky jako jízda a pocit z cestování fungují skvěle, pokud dojde ale na kolize, management, systém pokut, či alespoň trochu odlišné herní módy, začíná být zle.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPort Royale 4 (PC)
Port Royale 4 (PC)
39,99€
27,99€