GameExpres.sk
  Prihlásenie

Expeditions Viking

Hra pre PC
Hra pre PC Expeditions Viking
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Expeditions Viking:

Pripravte sa na veľkolepé dobrodružstvo
Ako nový náčelník skromného Vikingského klanu budete mať svoju vlastnú osadu. Ale aby ste svoje meno vytesali do runových kameňov dejín, budete potrebovať veľkú silu a veľké bohatstvo, aby ste svojej osade zaistili rozmach. Zo severských krajín si už toho veľmi nevezmete, takže sa musíte zamerať na západ, pretože sa hovorí, že sú tam veľké ostrovy plné pokladov, ktoré len čakajú na to, až si ich niekto vezme.

Choďte za šťastím
Vaši verní huskarlovia vás budú nasledovať aj do Valhally, pokiaľ im to prikážete, ale aby ste po sebe zanechali odkaz hodný spomienok aj za tisíc rokov, budete potrebovať viac než len vernosť. Dajte teda dohromady schopnú skupinu bojovníkov, postavte loď a vyrazte hľadať bohatstvo a slávu za more.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, štvorjadrový procesor 2,7GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (Geforce GTS 450), 12,0GB voľno na disku, DVDROM

Video / Ukážka Expeditions Viking:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Expeditions Viking:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Expeditions: Viking je obstojné tahové RPG, které sází především na slušně vyprávěný příběh, perfektní soundtrack a klasické žánrové mechanizmy. V případě, že se jeho autorům podaří v následujících dnech a týdnech opravit všechny jeho nedostatky, můžete do něj s klidem vložit své peníze.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPort Royale 4 (PC)
Port Royale 4 (PC)
39,99€
27,99€