GameExpres.sk
  Prihlásenie

F1 2019 - Anniversary Edition + darček Blu-ray Rivalové + plagát

Hra pre PC
Hra pre PC F1 2019 - Anniversary Edition
Kategória:simulator auta
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 44,99€

AKCIA :

Cena je ešte predbežná a môže sa zmeniť.
POPIS F1 2019 - Anniversary Edition:

Anniversary Edition OBSAHUJE
- hru F1 2019
- formulu do hry Ferrari F10, ktorú riadili Fernando Alonso a Felipe Massa
- formulu do hry McLaren MP4-25, v ktorej jazdili Lewis Hamilton a Jenson Button

F1 2019 vás ako oficiálna videohra turnaja Fia Formula One World Championship vyzve, aby ste porazili svojich rivalov v tej najambicióznejšej hre zo sveta F1 v histórii vydavateľa Codemasters. F1 2019 obsahuje všetky oficiálne tímy a pretekárov a všetkých 21 okruhov zo sezóny 2019. Tento rok hra obsiahne aj F2, pričom hráči budú môcť dokončiť sezónu 2018 s profesionálmi ako George Russell, Lando Norris a Alexander Albon.

VÄČŠIA REALISTICKOSŤ
Vďaka väčšiemu dôrazu na grafickú kvalitu sa prostredie dočkalo podstatného vylepšenia a trate v hre ožívajú ako nikdy predtým. Nočné preteky boli úplne prepracované a teraz dosahujú výrazne vyššej úrovne realizmu. Vylepšený zvuk a vizuály v rámci vysielania F1 navyše ešte podčiarkujú realizmus všetkých aspektov pretekárskeho víkendu.

F1 2019.

F1 2019 zahŕňa oblasť e-športov, kde hráči získajú tie najväčšie a najdôležitejšie novinky z F1 Esports Series. Vďaka e-športovej sekcii je oveľa ľahšie prihlásiť sa do online kvalifikácie a zúčastniť sa jej a tiež si strážiť chystané súťaže v kalendári.

závodní formule

VIAC HRÁČOV
Nová funkcia League hráčom umožní vyhľadávať a zakladať vlastné turnaje, súťažiť v týždenných výzvach a upraviť si Regulation Car F1 pre rok 2019, navrhnuté v spolupráci s Rossom Brawnom a Patom Symondsom.

simulátor formule

zdielaj na:

Video / Ukážka F1 2019 - Anniversary Edition:

video na YouTube

Recenzie F1 2019 - Anniversary Edition:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Oproti F1 2018 spíše jen kosmetická aktualizace a naznačení velkých věcí do budoucích dílů. Ale závodí se tu opět skvěle, byť minulý ročník zůstává nepokořen.
TOVAR SKLADOM
zobraziť