GameExpres.sk
  Prihlásenie

Far Cry 5 CZ

Hra pre PC
Hra pre PC Far Cry 5 CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

Kľúč k hre Far Cry 5 CZTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Far Cry 5 CZ:

Piata časť Far Cry vás zavedie do amerického štátu Montana a jeho fiktívnej oblasti Hope County. V kedysi pokojnom a slobodnom regióne sa postavíte skupinke fanatikov súdneho dňa, vedenej charizmatickým prorokom. Čaká vás opäť obrovská otvorená krajina, kde budete verbovať povstalcov, loviť zvieratá a jazdiť vo všetkých vozidlách, ktoré vám prídu pod ruku.

FANATICKÝ KULT
Vitajte v Hope County v Montane. Táto idylická oblasť je domovom milovníkov slobody... a tiež fanatického kultu súdneho dňa, známeho ako The Project at Edens Gate. Skupinku vedie charizmatický prorok Joseph Seed a jeho oddaní bratia a sestry - The Heralds.

Far Cry zážitky a to s priateľmi, alebo proti nim.

zdielaj na:

Video / Ukážka Far Cry 5 CZ:

video na YouTube

Recenzie Far Cry 5 CZ:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Říct, že je Far Cry 5 pro každého, je samozřejmě nesmysl. Člověk, který si k novému dílu sedne, musí být zároveň člověk, který nechce vyloženě dlouze přemýšlet nad postupem, kdo nechce složitý management předmětů nebo brutálně náročnou obtížnost. Člověk, který si k novému dílu sedne, musí být někdo, kdo se chce odreagovat, vpustit do těla adrenalin, zastřílet si, zablbnout si a pobavit se. A to všechno v krásném prostředí amerického Hope County, které je pod palci čtyř zajímavých záporáků. Škoda horší umělé inteligence, opakujících se nepřátel a řešení kooperace, ale kromě toho je Far Cry 5 jako dělané pro vypuštění stresu. Nic víc, nic míň.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť