GameExpres.sk
  Prihlásenie

Farming Simulator 17 CZ

Hra pre PC
Hra pre PC Farming Simulator 17 CZ
Kategória:simulator
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Farming Simulator 17 CZ:

Farming Simulator 17 od Giants Software vás pozve do náročného sveta moderného farmárenia. Postavte sa všetkým výzvam farmárskeho života, vrátane chovu zvierat, pestovania plodín, predaja výrobkov a drevorubačstva. O tom, ako chcete spravovať a rozvíjať svoju farmu v tomto veľkom otvorenom svete, rozhodujete len vy!

Počas svojej kariéry budete ovládať viac než stovku farmárskych vozidiel a strojov, verne vytvorených podľa vzorov tých najväčších značiek v obore (New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg atd.). Vďaka podmanivej hrateľnosti, veľkému otvorenému svetu a obrovskému vozovému parku, vrátane nových strojov, vás Farming Simulator pozve na palubu tej najväčšej farmárskej simulácie, aká kedy uvidela svetlo sveta.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, dvojjadrový procesor 2,0GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (GeForce GTS 450 / Radeon HD 6770), 6,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Farming Simulator 17 CZ:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Farming Simulator 17 CZ:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Farming Simulator 17 po vzoru svého o dva roky staršího bratříčka pokračuje v nastoleném směru. Novinek je bohužel málo a ještě jim vývojáři nevěnovali takovou péči. Přesto celek nezklame, je zábavný a dokáže vás na dlouhé hodiny vytrhnout z reality.
Recenzie na Gamesite »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť