GameExpres.sk
  Prihlásenie

Farming Simulator 19

Hra pre PC
Hra pre PC Farming Simulator 19
Kategória:simulator farma
Lokalizácia:české titulky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 32,99
Aktuálna cena : 20,99€

AKCIA :

Akčná cena je platná do 01.09.2019 alebo do vypredania zásob.

POPIS Farming Simulator 19:

Farming Simulator je v súčasnej dobe obrovská Séria, ktorej sa predali milióny kusov a v roku 2018 od nej nemôžeme očakávať len tak niečo malé. Špičkový Farmársky simulátor sa tento rok vracia s absolútnou zmenou grafiky, takže ponúka najúchvatnejšie a najrealistickejšie vizuálne prvky a efekty spoločne s najucelenejším zážitkom z farmárčenia na konzolách a PC.

VEĽKÁ GARÁŽ
Farming Simulator 19 urobil najväčší krok vpred vďaka rozšírenej ponuke vozidiel, kedy v súčasnej dobe je ich najviac v histórii značky. Sadnite si za volant verne vymodelovaných vozidiel a strojov popredných značiek v odbore, kedy vôbec prvýkrát sa môžeme tešiť na najväčšieho svetového výrobcu poľnohospodárskych strojov - spoločnosť John Deere. Medzi ďalšími značkami sú Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone a mnoho ďalších.

NAPRIEČ KONTINENTMI
Farmárčite v prostredí Európy či Ameriky a rozvíjajte svoju farmu, kedy vám hra predstaví radu vzrušujúcich poľnohospodárskych činností vrátane nových strojov a plodín, kedy sa môžete tešiť na bavlnu alebo jačmeň. Starajte sa o svoje zvieratstvo alebo sa prevezte, vôbec prvýkrát v histórii série, na koni a skúmajte šíre pláne v okolí svojej farmy.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X 10.13, Intel Core i3-2100T @2.5GHz nebo AMD FX-4100 @3.6 GHz a lepší, grafická karta Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 (min. 2 GB VRAM, DX11 support), 4 GB RAM , 20 GB volno na HDD, DVD-ROM mechanika na instalaci

Video / Ukážka Farming Simulator 19:

video na YouTube

Recenzie Farming Simulator 19:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Farming Simulator letos přináší o něco krásnější a detailnější grafiku, nové licencované stroje (hlavně John Deere) a další menší vylepšení, třeba lepší mise, plevel na polích nebo možnost postavit si vlastní farmu. Fanouškům této zemědělské série to bude nejspíš stačit, ale neubráním se pocitu, že Farming Simulator 19 mohl být mnohem lepší. Především, co se stále stejné technické stránky týče. Takhle se tvůrci zastavili v polovině cesty a opět zapomněli na nové hráče, kteří budou několik hodin zmatení a nejspíš je hra kvůli své drsné ekonomice odradí.
Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť