GameExpres.sk
  Prihlásenie

Farming Simulator 19 - Platinové rozšírenie

Hra pre PC
Hra pre PC Farming Simulator 19 - Platinové rozšírenie
Kategória:simulator farma
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 11,99€

POPIS Farming Simulator 19 - Platinové rozšírenie:

Vyžaduje hru Farming Simulator 2019. Samostatne nehrateľné.

Rozšírenie vylepší základnú hru na Platinovú edíciu.

Farming Simulator je v súčasnej dobe obrovská frančíza, ktorej sa predali milióny kusov a v roku 2018 od nej nemôžeme očakávať len tak niečo malé. Špičkový Farmársky simulátor sa tento rok vracia s absolútnou zmenou grafiky, takže ponúka najúchvatnejšie a najrealistickejšie vizuálne prvky a efekty spoločne s najucelenejším zážitkom z farmárčenia na konzolách a PC.

PLATINUM EXPANSION OBSAHUJE
cez 35 verne reprodukovaných vozidiel a nástrojov od CLAAS sa pridáva na rozsiahlu súpisku v hre Farming Simulator 19 (vrátane nového kombajnu LEXION 8900 a jeho jedinečnej technológie, JAGUAR 960 TT pre efektívnu siláž a silného traktora XERION 5000)

VEĽKÁ GARÁŽ
Farming Simulator 19 urobil najväčší krok vpred vďaka rozšíreniu ponuky vozidiel, kedy v súčasnej dobe je ich najviac v histórii značky. Sadnite si za volant verne vymodelovaných vozidiel a strojov popredných značiek v odbore, kedy vôbec prvýkrát sa môžeme tešiť na najväčšieho svetového výrobcu poľnohospodárskych strojov - spoločnosť John Deere. Medzi ďalšími značkami Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone a mnoho ďalších.

Farming Simulator 19 - Platinum Edition

NAPRIEČ KONTINENTMI
Farmárte v prostredí Európy či Ameriky a rozvíjajte svoju farmu, kedy vám hra predstaví rad vzrušujúcich poľnohospodárskych činností vrátane nových strojov a plodín, kedy tešiť sa môžete na bavlnu alebo jačmeň. Starajte sa o svoje zvieratá,  alebo sa prevezte, vôbec prvýkrát v histórii série, na koni a skúmajte šíre pláne v okolí svojej farmy.

traktor zetor simulator


zdielaj na:

Video / Ukážka Farming Simulator 19 - Platinové rozšírenie:

video na YouTube

Recenzie Farming Simulator 19 - Platinové rozšírenie:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Na jednu stranu obyčejné rozšíření pouze s novými stroji vydávané za honosnou platinu, na druhou obří balíček více než 40 kusů techniky, jenž vás bude stát jen pár stovek. Cena je v tomto případě hlavní měřítko, přičemž její podstatně nižší hladina oproti zahraničí může být tím jazýčkem na vahách, který vás přesvědčí, jestli koupit, či ne.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťCSI: Fatal Conspiracy (PC)
CSI: Fatal Conspiracy (PC)
9,99€
3,99€