GameExpres.sk
  Prihlásenie

FIFA 20 CZ + darček tričko + DLC - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC FIFA 20 CZ
Kategória:simulator sport futbal
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Plánovaný dátum vydania:
27.09.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€

AKCIA :

V objednávke poznačte veľkosť trička do poznámky.
Veľkosti sú: S, M, L, XL, 2XL a 3XL.

AKCIA :

Kľúč k hre FIFA 20 CZTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS FIFA 20 CZ:

Nová FIFA 20 vracia futbal späť do ulíc, spolu s autentickou kultúrou, kreativitou a štýlom. Nový režim VOLTA ponúkne mnoho spôsobov, ako si užiť pouličný futbal. Hrať budete môcť 3v3 Rush (čo znamená bez brankára), 4v4, 4v4 Rush, 5v5 a tiež profesionálny futsal. Ďalšie novinky budú nasledovať.

EA SPORTS VOLTA
Nový herný režim vracia futbal späť do ulíc a predstaví autentickú kultúru, kreativitu a jedinečný štýl malého futbalu. Vytvorte si hráča, vyjadrite svoj štýl a zahrajte si rôzne formy voľne plynúceho futbalu v prostrediach po celom svete.

VYJADRITE SVOJ ŠTÝL
Pomocou úplne nového herného systému kladúceho dôraz na futbalový realizmus. Nový režim je inšpirovaný malým futbalom, ktorý sa hrá v uliciach, na futsalových ihriskách po celom svete. VOLTA vtiahne hráča do diania pomocou nových nástrojov, ako sú zjednodušené finty a triky, nové efektné animácie a dokonca možnosť využívať mantinely pre odrazy lopty.

HRÁČ VOLTA
VOLTA Football umožňuje nespočet možností, ako si prispôsobiť hráčov na svoj obraz - od oblečenia, účesu a testovanie po oslavné gestá v hre. Vytvorte si mužskú, alebo ženskú postavu a predveďte sa s nimi v rôznych herných režimoch v rámci VOLTA Football.

REŽIMY VOLTA
V režime VOLTA Výkop sa stretnete v uliciach so svojimi obľúbenými profesionálnymi tímami. Vo Svet VOLTA si potom budujete svoj vlastný tím v režime jedného hráča proti komunitou vytvoreným mužstvám v rôznych lokalitách a v rámci rozmanitých formátov. Nezabudnuteľný príbeh môžete zažiť v režime Príbeh Volta. Liga VOLTA je potom on-line režim, kedy sa stretnete s hráčmi z celého sveta v rámci nových formátov.

FUTBALOVÁ INTELIGENCIA
Tá odomyká bezkonkurenčné možnosti v oblasti realistickosti herného systému. Každý okamih na ihrisku bude pôsobiť vierohodnejšie: situácia s loptou, bez lopty i lopta ako taká. Systém je postavený na troch základných pilieroch: rozhodujúce momenty (situácia s loptou), autentický priebeh zápasu (bez lopty) a fyzika lopty (lopta ako taká). Vďaka tomuto prístupu sa užívateľ ocitne v centre každého zápasu.zdielaj na:
Súvisiace produkty
FIFA 18 CZ (PC)
FIFA 18 CZ (PC)
34,99€
17,99€  
FIFA 17 - 2200 FUT Points (PC)
FIFA 17 - 2200 FUT Points (PC)
19,99€
17,99€   
FIFA 17 CZ (PC)
FIFA 17 CZ (PC)
37,99€
18,99€   
TOVAR SKLADOM
zobraziťGunmetal (PC)
Gunmetal (PC)
3,99€
0,99€