GameExpres.sk
  Prihlásenie

Football Manager 2016

Hra pre PC
Hra pre PC Football Manager 2016
Kategória:sport
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Football Manager 2016Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Football Manager 2016:

Football Manager 2016 je najvernejšie a najkomplexnejšie spracovaná simulácia futbalového manažmentu. Môžete prevziať riadenie niektorého z klubov z 50 rôznych krajín z celého sveta, rozhodovať o tom, kto bude hrať, a kto zahrievať lavičku, komunikovať s médiami a riešiť ďalšie situácie. Máte pod palcom taktiku, striedania, inštrukcie z lavičky, zatiaľ čo sledujete zápas naživo v 3D engine.

Vlastný klub
Pridajte si do hry svoj vlastný futbalový klub pomocou voľby 'Create-A-Club'. Klub ponesie zvolené meno, môžete mu vybrať farby a upraviť súpisku - napríklad pridať sám seba, alebo svojich kamarátov.

Fantasy Draft
V móde ‘Fantasy Draft’ začínate od nuly s fixným rozpočtom. Môžete si do tímu vybrať hráčov podľa seba a vybudovať vysnený tím, s ktorým sa potom postavíte proti ostatným hráčom v mini-lige.

Manažér na ihrisku
Zapojte sa do diania ešte viac s vlastnou postavou manažéra, ktorá bude na ihrisku udávať pokyny a zúčastňovať sa osláv.

Vylepšená zápasová simulácia
Prezentácia zápasov bola vylepšená vďaka viac než 2000 nových animácií a ďalším úpravám, vrátane vylepšenej umelej inteligencie.

Súhrnné výsledky
Jednoducho dostupný prehľad výsledkov umožňuje sledovať vývoj ostatných zápasov v súťaži.

Štatistiky s Prozone
Partnerstvo s popredným poskytovateľom športových štatistík Prozone prinieslo ovocie v podobe vylepšených nástrojov pre analýzu zápasov, ktoré poskytujú viac funkcií a jednoduchšie sa ovládajú.

Rozšírená spolupráca s médiami
Tlačové konferencie sú teraz rozmanitejšie s mnohými novými námetmi a lepšie do kontextu zapadajúcimi otázkami a odpoveďami. Nezamestnaní manažéri môžu využiť interview v médiách pre nájdenie nového pôsobiska.

A veľa veľa ďalšieho
Ďalšie vylepšenia zahŕňajú prehľadnejšie štatistiky a herné obrazovky, príhodnejšie príhovory k tímu, vylepšený modul financií, vylepšenú AI prestupov a výberu hráčov a ďalšie zmeny, aby bol Football Manager 2016 tým doposiaľ najlepším ročníkom futbalového manažmentu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, procesor 2,2GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM, hra podporuje i Mac OS, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Football Manager 2016:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť