GameExpres.sk
  Prihlásenie

Football Manager 2017

Hra pre PC
Hra pre PC Football Manager 2017
Kategória:športový manažér
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 32,99
Aktuálna cena : 21,99€

Kľúč k hre Football Manager 2017Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Football Manager 2017:

Prevezmite kontrolu nad svojim obľúbeným futbalovým tímom v najreálnejšej hre z oblasti futbalového manažmentu. S viac než 2500 skutočnými klubmi a viac než 500000 skutočnými futbalistami a personálom, predstavuje aktuálny Football Manager ten najviac realistický a pokrokový futbalový manažér.

OVLÁDNITE FUTBAL
Vo Football Manager 2017 máte pod úplnou kontrolou taktiku, zahrávanie štandardných situácií, striedania a inštrukcie z lavičky. Všetko navyše sledujete naživo vďaka uznávanému hernému 3D enginu.

AKÝM TRÉNEROM BUDETE?
Vytvorte si svoj tím snov a vyzvite svojich súperov v režime Fantasy Draft. Vytvorte si trénera so svetovými skúsenosťami, alebo so skúsenosťami z malej ligy. Môžete si vybrať, či budete tréner zameriavajúci sa na stratégiu a techniku, alebo na silu a tréning.

TISÍCE VYLEPŠENÍ
Viac než 2000 nových animácií, množstvo ďalších grafických vylepšení a vylepšená AI, robia zápasy vo Football Manager 2017 tými najlepšími, aké ste doposiaľ mohli vidieť.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, procesor 2,2GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 8600M / Radeon HD 2400), 3,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Football Manager 2017:

video na YouTube

Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť