GameExpres.sk
  Prihlásenie

From Dust CZ

Hra pre PC
Hra pre PC From Dust CZ
Kategória:strategie
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS From Dust CZ:

Hrajte si s jednou z najmodernejších prírodných real-time simulácií, kde všetko čo vidíte a so všetkým s čím pohybujete, sa dynamicky vyvíja a ponúka stále nové a nové možnosti. Objavte širokú škálu prostredí: tropické ostrovy, sopečnú krajinu, púšte a veľa ďalšieho. Ovládnite prírodné sily a pomôžte primitívnemu kmeňu obnoviť stratené sily svojich predkov. Chráňte svoj kmeň pred tými najničivejšími útokmi prírody. Čeľte tsunami, požiarom, zemetraseniam, sopečným erupciám, prudkým dažďom.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvojjadrový procesor 1,8GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 8800 GT / Radeon HD 3000), 4,0GB voľno na disku, DVDROM, hra vyžaduje internetové pripojenie pre aktiváciu/spustenie a vytvorenie účtu Ubisoft

Video / Ukážka From Dust CZ:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie From Dust CZ:

Recenzie na pc.ign.com » (85%)
Recenzie na gamesite.sk » (80%)
Recenzie na Zing.cz » (80%)
From Dust je zajímavá hra, která nemá konkurenci, protože nic podobného prostě nenajdete. Zároveň má pěknou grafiku a hratelnost, která vás chytne. Nadruhou stranu hra prostě nemá předpoklady k tomu, aby jste ji vydrželi hrát dlouho. Kdyby byl path-finding trochu lepší a hra by měla multiplayer, mohla by se sápat na deset bodů... Takhle dostává pěkných 8.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť