GameExpres.sk
  Prihlásenie

Frostpunk

Hra pre PC
Hra pre PC Frostpunk
Kategória:strategie survival
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 24,99€

POPIS Frostpunk:

Frostpunk je hra o prežitie v mestskom prostredí, kde teplo znamená život a každé rozhodnutie niečo stojí. Postavte sa do čela vedenia mestskej infraštruktúry a pripravte sa robiť rýchle rozhodnutia, ktoré otestujú Vaše morálne zásady.

ZMRZNUTÝ SVET
V úplne zmrznutom svete ľudia vložia všetku svoju energiu do vytvorenia technológie poháňanej parou, aby sa chránili pred zdrvujúcim chladom. Vládca mesta má za úlohu riadiť ako obyvateľov, tak mestskú infraštruktúru. Vodca je neustále vystavovaný výzvam, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutia. Tu sa optimalizácia a manažment zdrojov často stretáva s empatiou a ohľaduplným rozhodovaním. Ďalšou dôležitou úlohou vodcu je tiež preskúmavanie okolitého sveta, čo je jediná cesta k pochopeniu jeho histórie a súčasného stavu.

Frostpunk okrem vašich taktických schopností preverí tiež vašu morálku. Svet neukrýva len kúsky minulosti, ale aj potencionálne prostriedky pre zabezpečenie budúcnosti pre váš ľud.

postapo

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Frostpunk:

video na YouTube

Recenzie Frostpunk:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Frostpunk není hrou pro každého a cestu k ní si musí najít každý sám jako v případě válečného přežívání. Někteří možná čekali vymazlenější verzi This War of Mine, což se neděje. Místo toho dostanou survival strategii z doby ledové ve století páry, která sice klade důležité morální otázky, ale odpověď na ně vás povětšinou nechá chladnými jako okolní krajina. Záleží na každém hráči, jak se k volbám postaví, a pokud bude hrát zodpovědně, může si inovativní fázi vytváření zákonů užít. 11 bit studios také lákají na budoucnost titulu díky vydávání dalších scénářů. Možná se tak vyplatí počkat na první přídavky a až poté se rozhodnout, zda si zchladit mozek během letních nocí ve společnosti smrtícího blizzardu.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť