GameExpres.sk
  Prihlásenie

Gods and Monsters - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Gods and Monsters
Kategória:rpg adventura fantasy
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
rok 2020
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Gods and Monsters:

Tvorcovia Assassins Creed Odyssey sa vracajú s dobrodružným príbehom zabudnutého hrdinu, ktorý má zachrániť gréckych bohov. Vydajte sa na cestu k ostrovu požehnaných, ktorý ovládli nebezpečné stvorenia z gréckych mýtov. Dokážte svoje legendárne hrdinstvo tým, že porazíte ich vodcu, Typhóna, najsmrteľnejšie stvorenie v celej gréckej mytológii.

MÝTICKÉ PRÍBEHY
Gods and Monsters je akčná adventúra zasadená do otvoreného sveta plného bitiek a misií. Cestujte voľne po malebnej mytologické zemi a využite svoje nadprirodzené schopnosti v boji proti mytologickým bytostiam, ktoré však nie sú jediným hroziacim nebezpečenstvom. Čakajú na vás zložité skúšky, zradné kobky a hrdinské skutky. Cesta sama o sebe bude rovnako náročná a plná nebezpečenstva, ako jej vyvrcholenie, a nakoniec sa stanete hrdinom, ktorým ste sa zrodili.


Gods & Monsters

ZACHRÁŇTE BOHOV
Bohovia padli za obeť najsmrteľnejšiemu stvoreniu celej mytológie, Typhónovi. Využite božské sily, ktoré vám dali Bohovia Olympu a použite ich v boji a pri cestovaní po zemi aj nad ňou. Preskúmajte rozprávkovo krásny, umelecky nakreslený otvorený svet plný prekvapení, ktoré objavíte počas svojej hrdinskej cesty.

gods a monsters

zdielaj na:

Video / Ukážka Gods and Monsters:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť