GameExpres.sk
  Prihlásenie

Grand Ages: Medieval (Limited Special Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Grand Ages: Medieval (Limited Special Edition)
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Grand Ages: Medieval (Limited Special Edition):

Grand Ages: Medieval je realtime stratégia, v ktorej vediete svoj ľud a rozširujete svoju ríšu na európskom kontinente. Začnite ako správca malej osady a skúste postupne ovládnuť celú Európu. Rozvíjajte sa, stavajte, skúmajte a budujte armádu, ktorá vám pomôže rozšíriť vplyv.

Na rozdiel od predošlého titulu Grand Ages: Rome, ktorý sa točil okolo výstavby miest, ide v Grand Ages: Medieval o komplexnú strategickú hru s rozvojom ekonomiky, diplomacie a samozrejme vojen. Okrem pripravenej hlavnej hernej kampane ponúka hra tiež voľný mód, s nastaviteľnými parametrami hry a multiplayerový režim až pre 8 hráčov.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,6GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM, 5,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Grand Ages: Medieval (Limited Special Edition):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Grand Ages: Medieval (Limited Special Edition):

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Přesto, že je strategických her jako šafránu, nedá se Grand Ages: Medieval nazvat kvalitním titulem. Řada jeho mechanizmů totiž není plně vyladěná. Tím pádem je to spíše mírně nadprůměrné dílo než něco, co by fanouškům tohoto žánru nemělo uniknout.
TOVAR SKLADOM
zobraziť