GameExpres.sk
  Prihlásenie

GRID - Day One Edition - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC GRID - Day One Edition
Kategória:simulator auta
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
11.10.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 42,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS GRID - Day One Edition:

GRID prinesie preteky na štyroch kontinentoch v najslávnejších uliciach miest a pretekárskych okruhov na svete. Pretekať sa bude opäť hneď v niekoľkých triedach a vo viac ako 70 vozoch. Konzultantom hry sa stal Fernando Alonso, ktorý pomohol zlepšiť riadenie automobilov a ich správanie pri pretekaní. Tiež si proti nemu budete môcť pretekať.

DAY ONE EDITION OBSAHUJE
- hru Grid
- Aston Martin Vantage GT4 Grid Edition Livery

TIE NAJSLÁVNEJŠIE PRETEKÁRSKE AUTÁ
Sadnite si za volant obrovského výberu aktuálnych i klasických vozidiel rôznych tried. Hra ponúkne moderné autá ako Porsche 911 RSR a Ferrari 488 GTE v triede GT, ako aj klasiky Ford GT40 a Pontiac Firebird Modified - so všetkými týmito vozidlami budete môcť pretekať do sýtosti.

GRID - Ultimate Edition (XONE)

12 NEUVERITEĽNÝCH PRETEKÁRSKYCH LOKÁCIÍ
Súťažte v napínavých pretekoch v uliciach ikonických miest, na svetoznámych okruhoch a nádherných rovinkách. Medzi lokácie patrí Havana, Šanghaj, Brands Hatch, Indianapolis a množstvo ďalších, ktoré ponúknu viac ciest v každej oblasti počas rôznej dennej doby a za rôzneho počasia.

závodní simulátor

VÝZVA FERNANDA ALONSA
Fernando Alonso, jeden z najúspešnejších pretekárov modernej éry F1, Endurance a pretekov Stock, sa stáva súčasťou hry GRID ako závodný konzultant a jeho vozidlo Renault R26 je dostupné v hre. Postavte sa jeho výzvam a získajte právo pretekať so samotným Alonsom.

grid 3

6 NAPÍNAVÝCH TYPOV PRETEKOV
Užite si výzvu rôznych herných režimov i editora súťaží / pretekov:
Racing - Tradičný pretekársky režim so skupinovým štartom a finišom so šachovnicovou vlajkou.
Oval
Racing - Postupný štart s daným počtom kôl.
Time
Trial - Jedno auto na trati / okruhu zvádza preteky s časom.
Time Attack - viac áut na trati / okruhu, postupný štart proti času.
Skirmish
- Hráči si môžu vyskúšať autá alebo sa pobaviť s kamarátmi, zatiaľ čo čakajú na hru pre viacerých hráčov.
Hot
Lap - Vylepšite si postavenie na štarte pred pretekmi vďaka najrýchlejšie zájdenému kolu.


okruhové závody

RACECRAFT
Inovatívny okamžitý systém bodovania, ktorý hráča odmeňuje za presnú, zdatnú či smelú jazdu. Hráči môžu získavať body od spoluhráčov, súperov i úhlavných konkurentov a zlepšiť si tak skóre offline aj online.

GRID - Ultimate Edition (XONE)

VÝZNAMNÝ SYSTÉM POŠKODENIA
Poškodenie v hre GRID má vplyv na hráčov aj počítačových pretekárov a nadväzuje na úspešný systém poškodenia od Codemasters, ktorý vizuálne a mechanicky ovplyvňuje váš pretek. Poškodenie bude mať vplyv na vzhľad i na ovládanie a tiež je možné kvôli nemu pretek nedokončiť.

závodní simulátor

POSTUP HRÁČA
Získavajte skúsenosti počas pretekania a Racecraftu a postupujte na vyššie úrovne, za čo budete dostávať odmeny. Hráči získajú odmeny za prestíž, karty hráča, nových spoluhráčov i úspechy v rámci celej hry. Pretekajte v rýchlych zápasoch alebo povýšte svoje pretekanie na vyššiu úroveň vďaka editoru online súťaží, a to buď v rámci verejných hier, či súkromných pretekov s priateľmi.

zdielaj na:

Video / Ukážka GRID - Day One Edition:

video na YouTube

Recenzie GRID - Day One Edition:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
GRID nám třetím dílem dospěl ve všech směrech. Bohužel ne všechno dotáhl k dokonalosti a suchá neosobní kampaň jakoby ani nebyla ze série GRID. Přesto je to velice příjemné poježdění pro nováčky i milovníky skoro-simulací.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Multiplayer GRIDu Autosport je velká zábava. A o to přece jde. Na rozdíl od singlu nabízí nekonečně mnoho variant závodění. Nemluvě o časovkách, závodu v driftu a týmových soutěží. Codemasters na chvíli vyplnili prázdno, které tu po prvním GRIDu bylo. Možná jen oprášili to, co jim už dlouho leželo v šuplíku - jinak si přídavné dlc HD textur nedokážu vysvětlit. No ale co je na tom?! Nový Grid se povedl, může ho hrát každý. Jak občasný hráč se zapnutými pomocníky, tak i zarputilý hard-core racing gamer.
Súvisiace produkty
TOVAR SKLADOM
zobraziť