GameExpres.sk
  Prihlásenie

GTA IV: The Complete Edition (GTA IV + GTA: EFLC)

Hra pre PC
Hra pre PC GTA IV: The Complete Edition (GTA IV + GTA: EFLC)
Kategória:akčná
Multiplayer:ÁNO (až 32 hráčov)
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 17,99€

Grand Theft Auto IV + Episodes from Liberty City
(The Lost and Damned / The Ballad of Gay Tony)

POPIS GTA IV: The Complete Edition (GTA IV + GTA: EFLC):


Grand Theft Auto IV
Už štvrté pokračovanie kultovej drsnej série, kde sa znovu vrátite do New Yorku, ktorý je a bol voľne inšpirovaný mestom menom Liberty City, kde budete mať možnosť zazrieť Sochu Slobody, námestie Times Square, mrakodrap Empire State Building a pod.

Zmeny sa týkajú nielen značne vylepšeného grafického spracovania, ale aj nového hrdinu a vecí, ktoré ste doposiaľ v predošlých mestách nevideli.

Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City
Balenie obsahuje dva nové príbehy z Liberty City: The Ballad of Gay Tony a The Lost and Damned na jednom disku. Ku hraniu nie je vyžadovaná pôvodná hra GTAIV.

The Lost and Damned - Johnny je členom a hlavou motorkárského gangu The Lost v Liberty City. Snaží sa, aby gang prosperoval a zároveň nevytváral okolo seba veľký rozruch. Všetko sa ale zmení s príchodom šéfa Billyho Greya, ktorý sa vrátil z väzenia a určite nie je takým kľuďasom ako Johnny.

The Ballad of Gay Tony - Príbeh sa odohráva okolo hlavnej postavy Luisa Lopeza, asistenta obchádzača nočných klubov, Tonyho Princa (Gay Tony). Hráč bude na ostrí noža so súperiacimi rodinami, kedy nikdy nebude vedieť, kto je skutočným priateľom a kto Luisa len pre svoje účely využíva.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7900 / Radeon X1900), 32,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core 2 Duo 1.8GHz nebo AMD Athlon X2 64 2.4GHz, hra vyžaduje Service Pack 1 pre Windows Vista alebo Service Pack 3 pre Windows XP, hra vyžaduje aktiváciu cez internet

Video / Ukážka GTA IV: The Complete Edition (GTA IV + GTA: EFLC):

video na YouTube

Súvisiace produkty
Grand Theft Auto V (PC)
Grand Theft Auto V (PC)
29,99€   
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťMaxx GP (PC)
Maxx GP (PC)
3,99€
0,80€