GameExpres.sk
  Prihlásenie

Humankind - Limited Edition - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Humankind - Limited Edition
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
17.08.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 44,99€



Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Humankind - Limited Edition:

EDÍCIA OBSAHUJE
- ekologické panoramatické balenie z recyklovaného papiera
- základnú hru Humankind
- obojstranný plagát s vývojovým stromom technológiou
- mincu pre rozhodovanie
- Notre-Dame Pack
- Boudica Avatar Set
- Player Profile Decoration & Symbol Set
- digitálny soundtrack






Predstavte si, že máte možnosť prepísať celý príbeh ľudských dejín. Ako by vyzeralo smerovanie ľudského druhu podľa vás? To je otázka, ktorá stojí v stredobode novej ambicióznej ťahovej stratégie Humankind, kde bude vašou úlohou viesť ľud od neolitickej éry až po moderný vek a vytvoriť tak úplne unikátnu civilizáciu.

JEDEN MILIÓN CIVILIZÁCIÍ
Vytvorte si svoju vlastnú unikátnu civilizáciu kombinovaním viac ako 60 odlišných historických kultúr. Spôsob, akým sa rozhodnete postupovať, je len na vás. Každá z kultúr prináša vlastnú hernú rovinu, ktorá vedie k takmer nekonečnému množstvu výsledkov.

Humankind

VIAC NEŽ HISTÓRIA - JE TO VÁŠ PRÍBEH
Staňte sa svedkami a čeľte skutočným historickým udalostiam, vykonávajte význačné vedecké objavy a navštívte tie najrozmanitejšie divy sveta. Spoluvytvárajte vieru svojho ľudu a konfrontujte ostatných hráčov. Každé rozhodnutie, ktoré urobíte, ovplyvní ďalšie smerovanie herného príbehu.

civilizace

V OČIACH ĎALŠEJ GENERÁCIE
Na ceste závisí viac, než na cieli. Známosť je novou a určujúcou podmienkou víťazstva. Každý veľký čin a každé morálne rozhodnutie, ktoré urobíte, každá bitka, ktorú vyhráte, sa bude podieľať na budovaní vašej slávy a zanechá dlhotrvajúci dopad na celý svet.

4X strategie

TAKTICKÝ SVET
Predveďte svoje taktické schopnosti a ovládnite orientáciu v teréne, stavbu miest a vojnové konflikty. Zvoľte si pre svoje mesto vyvýšené miesto a zaistite tak, aby bolo ťažké jeho dobytie. Privolajte svojich spojencov, keď potrebujete pomoc a premeňte tak epické bitky vo svetovú vojnu so všetkým!

zdielaj na:

Video / Ukážka Humankind - Limited Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť