GameExpres.sk
  Prihlásenie

Hunting Simulator

Hra pre PC
Hra pre PC Hunting Simulator
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Hunting SimulatorTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Hunting Simulator:

Skutočný simulátor lovu s názvom Hunting Simulator, vám ponúka hodiny a hodiny podmanivej hrateľnosti v otvorenej divočine v režimoch pre jedného a viacerých hráčov, niekoľko loveckých oblastí a stovky úloh. Táto hra, ktorá používa Unreal Engine 4, predstavuje tie najznámejšie lovecké regióny, ako napríklad hory v Colorade, dubové lesy vo Francúzsku a snežné pláne na Aljaške. Každá lovecká oblasť je plná rôznorodých a realisticky vyzerajúcich zvierat, z ktorých každé ovplýva autentickým správaním.

Vystopujte 37 zvieracích druhov
Drobná a nesťahovavá zver z plání, vysoká, dravci, vodné vtáctvo... každý druh nájdete iba v jeho prirodzenom prostredí.

Preskúmajte 12 rôznych regiónov
Každý region je založený na skutočnej loveckej oblasti. Veľké jazerá a tajgy v Alberte, kaňony a pusté pláne v Texase, Colorado a jeho horské oblasti, tundra a lesy na Aljaške, Škótska vysočina a dokonca aj Alpy a francúzske dubové lesy.

Poriadne sa vybavte
Vyberte si zo 17 rôznych strelných zbraní (dlhé luky, kuše a dokonca aj Browningy a pušky Winchester) a z takmer 50 nezbytných doplnkov pre moderného lovca, vrátane vábničiek, návnad a ďalších pomôcok.

Lovte s kamarátmi
Vydajte sa na dobrodružstvo až s tromi kamarátmi, alebo s hráčmi z celého sveta vďaka online kooperatívnemu režimu pre viacerých hráčov. Spolupracujte a zdielajte rôzne lovecké úlohy, aby ste sa úspešne priblížili k rôznym zvieracím druhom v ich prirodzenom prostredí.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (GeForce GTX 460 / Radeon HD 6870), 17,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i3-2100 3.10GHz alebo AMD Phenom II X4 940 3.0GHz, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Hunting Simulator:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťArmy Men Trilogie (ABC) (PC)
Army Men Trilogie (ABC) (PC)
1,99€
0,99€