GameExpres.sk
  Prihlásenie

Immortals Fenyx Rising CZ

Hra pre PC
Hra pre PC Immortals Fenyx Rising CZ
Kategória:rpg
Lokalizácia:české titulky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS Immortals Fenyx Rising CZ:

Immortals Fenyx Rising je čerstvý pohľad na open-world hry od tvorcov Assassins Creed: Odyssey. Tvorcovia sľubujú krásny štylizovaný svet, dynamickú akciu, súboje a príbeh inšpirovaný gréckymi bájami a povesťami. Použite nadprirodzené zručnosti darovanej bohmi proti nebojácnym mytoligickým monštrám. Čakajú vás hádanky, skúšky a otvorí sa vám aj celé podsvetie, ktoré sa teší na vašu statočnosť. Staňte sa legendou slávnych príbehov, kedy sa stretávali bohovia a monštrá.

KRÁSNÉ DOBRODRUŽSTVÁ
Immortals Fenyx Rising je svieža a vtipné poňatie akčnej dobrodružnej hry v otvorenom svete, ktoré prináša dynamickú akciu, súboje a príbehy inšpirované gréckou mytológiou. Túlajte sa slobodne po nádhernom štylizovanom svete a používajte mimoriadne schopnosti, ktoré vám darujú bohovia, proti desivým bájnym monštrám. Čakajú na vás zradné skúšky, hrdinské skutky a samotné podsvetie, ktoré preverí vašu odvahu. Prežite príbeh z dávnych vekov o bohoch a monštrách a staňte sa legendou, ktorú vám bolo súdené byť.

Immortals Fenyx Rising - Gold Edition (PS4)
POUŽÍVEJTE SÍLU BOHOV
Olympskí bohovia vás požehnali svojimi darmi: máte k dispozícii Daidalové krídla, Achilleov meč, Odysseov luk a ďalšie vybavenie, rovnako ako legendárne schopnosti, ktoré vám pomôžu získať výhodu v bitke. Bojujte s bájnymi príšerami, riešte starovekej hádanky a preskúmajte rozsiahly otvorený svet.

gods a monsters
POSTAVTE SE BÁJNÝM NEPRIATEĽOM
Stretnite sa s legendárnymi protivníkmi, ako je Kyklop, Medúza či Minotaurus, a postavte sa nakazeným hrdinom, ako je Achilles. Bojujte s nimi v rýchlych vzdušných a kontaktných súbojoch a kombinujte božské schopnosti a zbrane.

gods and monsters
PRESKÚMAJTE ŠTYLIZOVANÝ OTEVORENÝ SVET
Objavte nádherne vykreslený žijúci fantasy svet. Pobiehajte, šplhajte a lietajte po siedmich jedinečných regiónoch, z ktorých každý je inšpirovaný určitým bohom.

bohové a monstra
ZDOLAJTE HRDINSKÉ SKÚŠKY
Pomocou dôvtipu a špeciálnych zručností vyriešte náročné hádanky a hlavolamy v pokladniciach alebo sa zapojte do strategických bitiek s bossmi a zvýšte si silu a vylepšite schopnosti.

řecká mytologie
VYBUDUJTE SVOJU LEGENDU
Prispôsobte si vzhľad postavy a objavte nové zbroje a vybavenie inšpirované gréckou mytológiou. Zbierajte materiály po celom svete a vyrábajte mocné predmety a vylepšujte si vybavenie na výprave za svojím osudom.

zdielaj na:

Video / Ukážka Immortals Fenyx Rising CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť