GameExpres.sk
  Prihlásenie

It Takes Two - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC It Takes Two
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
26.03.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS It Takes Two:

OBSAH BALENIA
Friend's Pass vyžaduje inštaláciu Friend's Pass (bezplatnej skúšobnej verzie alebo demo verzie na Xbox / PlayStation) a jedného online priateľa, ktorý vlastní hru na rovnakej platforme alebo platforme novej generácie.

Vydajte sa na najbláznivejšiu cestu svojho života v hre It Takes Two. Pozvite priateľa, aby sa k vám pripojil zadarmo prostredníctvom služby Friend's Pass, a v úlohe oddelene žijúcich manželov Codyho a May sa pustite do riešenia zaujímavých výziev. V tejto dobrodružnej hre, ktorá mení podobu zavedených žánrov a bola vytvorená rýdzo pre kooperatívne hranie, je len jedna vec istá: spoločne sme lepší.

KOOPERATIVNA DOKONALOSŤ

Pozvite priateľa, aby sa s vami pripojil zadarmo prostredníctvom služby Friend's Pass **, a zažite vzrušujúce dobrodružstvo vytvorené čisto pre kooperáciu. Vyberte si, či chcete hrať u vás doma, alebo online na rozdelenej obrazovke, a čeľte neustále sa meniacim výzvam, v ktorých je spolupráca jedinou cestou vpred.

It Takes Two
NEPREDVÍDATEĽNÁ HRATELNOSŤ
V hre It Takes Two nikdy neviete, čo vás čaká ďalej, či už ide napríklad o rozbesnené vysávače, alebo galantné milostné guruy. Tešte sa na výzvy meniace podobu zavedených herných žánrov, nové schopnosti postáv v každej úrovni a metaforické zlúčenie hrateľnosti a rozprávanie, ktoré posúva hranice interaktívneho vyprávačstva.

kooperativní hra
PRÍBEH O VZŤAHOCH
Prežite dojemný a úprimný príbeh o výzvach spoločného spolužitia. Pomôžte Codymu a May naučiť sa prekonávať vzájomné rozdiely. Spoznajte rozličnou skupinou podivných a roztomilých postáv. Spojte sily a vydajte sa na dobrodružstvo, ktoré oceníte - spoločne!

couch coop

zdielaj na:

Video / Ukážka It Takes Two:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťCreate (PC)
Create (PC)
4,99€
1,99€