GameExpres.sk
  Prihlásenie

Just Cause 4

Hra pre PC
Hra pre PC Just Cause 4
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Just Cause 4Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Just Cause 4:

Rico Rodriguez sa vracia spolu so svojím povestným padákom, wingsuitom a nezabudnuteľným hákom. Štvrtý diel rozhodne neuberie na zbesilosti. Naopak sa môžeme tešiť napríklad na skákanie do centra tornáda alebo tradičné sabotáže pomocou dobre mierenej stíhačky.

EXTRÉMNE POČASIE
Celá hra sa odohráva vo fiktívnej juhoamerickej krajine Solis. Štvrtý diel série ponúkne viac deštrukcie a unikátne fyziku, ktoré ponúknu nikdy nevidený rozsah a prinesú novinky v podobe tornád a ďalších extrémnych vplyvov počasia. Tešiť sa môžeme na štyri rôzne prostredia - dažďový prales, lúky, hory a púšť. Každé prostredie má svoju vlastnú simuláciu počasia.

Just Cause 4 sa svojím ikonickým padákom, wingsuitom a samozrejme aj svojim hákom. A opäť je všetko vylepšené o novú funkcionalitu a možnosť plnej úpravy. Hák je tak tým najlepším nástrojom, ktorí hráči v rámci série kedy mali.

Just Cause 4 čakali. Prináša najviac interaktívne prostredie, extrémnu simuláciu počasia, aká vo videohrách zatiaľ nebola videná a to všetko sprevádza nádherná vizuálna stránka hry, bezkonkurenčná fyzika a vďaka tomu všetkému nekonečné možnosti kreativity.

povanocni18

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Pre inštaláciu je potrebné vložiť disk do mechaniky a následne sa vygeneruje Steam kľúč.

Video / Ukážka Just Cause 4:

video na YouTube

Recenzie Just Cause 4:

Recenzie na Zing.cz » (50%)
Nový Just Cause sice na pohled pěkně vypadá, ale při bližším ohledání se ukáže, jak mizerná práce byla při jeho tvorbě odvedena. Navzdory tomu nelze nepodlehnout velice chytlavé a zábavné hratelnosti, která má stále své kouzlo, jež však vyprchá rychleji, než jsme zvyklí. Pokud si nový díl chcete opravdu koupit, rozhodně tak nečiňte na konzole a raději si jej pořiďte na PC.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť