GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kingdom Come: Deliverance CZ

Hra pre PC
Hra pre PC Kingdom Come: Deliverance CZ
Kategória:RPG
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 32,99€

Kľúč k hre Kingdom Come: Deliverance CZTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Kingdom Come: Deliverance CZ:

Realistické RPG od českých vývojárov, odohrávajúce sa v českej kotline. Žiadni draci, žiadne kúzla. Iba drsný stredovek ako sa patrí. Hra vás vezme na cestu stredovekou Európou v čase nepokojov a neistoty. V otvorenom svete budete jazdiť na koni, plniť rôznorodé úlohy a bojovať v zatiaľ najreálnejšom virtuálnom šerme všetkých dôb.

KRÁĽOVSKÉ SPRISAHANIE
Mladého kováča nízkeho stavu okradne násilná doba o všetko. Jeho rodná dedina je zničená a rodina zavraždená. Hrdina chce splniť posledné želanie svojho otca, avšak osud ho zatiahne do prostred sprisahania, ktorého cieľom je oslobodenie uneseného kráľa a ukončenie krviprelievania.

RÔZNE ŠTÝLY HRANIA
Môžete sa túlať rozľahlým svetom, bojovať ako rytier, zakrádať sa tmou ako zlodej, alebo si omotať iné postavy okolo prstu svojim šarmom, ako bard. Vkročíte na cestu rozsiahleho epického nelineárneho príbehu od Dana Vávru, niekoľkokrát oceneného autora hier zo série Mafia.

SÚBOJOVÝ SYSTÉM
Unikátny bojový systém vám dovolí bojovať mečom a lukom v súbojoch a veľkých bitkách. Súboje sú dlhé a naozaj v nich pocítite váhu vášho meča a zbroje. Budete musieť starostlivo plánovať a premýšľať, ako protivníka zdolať. To všetko poháňa pokročilá technológia CryEngine.

zdielaj na:

Video / Ukážka Kingdom Come: Deliverance CZ:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Kingdom Come: Deliverance CZ:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Kingdom Come: Deliverance má obrovský potenciál, který je v případě hratelnosti zcela naplněn. A tím je myšleno opravdu zcela. Úplně. Bohužel celou hru shazuje neuvěřitelný počet bugů, chyb a technických nedostatků, včetně příšerné umělé inteligence lidí a nepřátel. Pokud tohle vývojáři z Warhorse opraví, máme před sebou opravdu fascinující RPG hru, která by bez problému dosáhla i na hodnocení 9/10.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťCreate (PC)
Create (PC)
4,99€
1,99€