GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kings Bounty 2 - Day One Edition CZ + darček korbeľ - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Kings Bounty 2 - Day One Edition CZ
Kategória:strategie
Lokalizácia:české titulky
!!! Plánovaný dátum vydania:
24.08.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.

AKCIA :

POPIS Kings Bounty 2 - Day One Edition CZ:

Day One Edition OBSAHUJE
- hru King 'Bounty 2 s českými titulkami
- nasledujúci digitálny obsah do hry:
- prémiový balíček Elitný stráž
- štít princeznej v zbroji
- ohniví Golemovo
- plamenní orly
- vojnový kôň Válečných psov
Taktická ťahová séria sa po rokoch vracia. Okrem podrobných taktických možností, ktoré fanúšikovia od súbojov očakávajú, vás čaká fantastický svet Antara i nové nelineárne dobrodružstvo a pokročilé RPG mechaniky, ktoré dávajú váhu každému vášmu rozhodnutiu.

INTERAKTÍVNE A FILMOVÉ ROZPRÁVANIE
Príbeh rozprávaný filmovými postupmi dáva hráčom priestor konať svojimi činmi namiesto slovami. Podľa najlepších tradícií RPG budú hráči často konfrontovaní s náročnými morálnymi voľbami, ktoré majú ďalekosiahly dopad na osud celej ríše.

KRAJINA JE DÔLEŽITÁ
Bojisko, na ktorom hráči vstúpia do súboja, presne zodpovedá charakteru kraja, v ktorom sa práve na mape sveta nachádzajú. To hráča núti vziať do úvahy okolité prostredie ešte pred samotným začatím boja; len tak totiž dokážu minimalizovať straty, alebo si dokonca zabezpečiť bojovú výhodu.

King's Bounty 2 (PS4)

ŽIADNE PLOCHÉ ARÉNY
Súčasťou bojov v Kings Bounty 2 sú teraz realistické, volumetrické bojiská. Na mapách sa nachádzajú rôznorodé prvky a prekážky, ktoré zaisťujú maximálnu taktickú rozmanitosť, od roklín a kopcov po povozy a ďalšie prvky. Každá bitka a bojisko tak teraz majú svoje vlastné taktické výhody aj nevýhody.

NOVÝ SYSTÉM VÝVOJA POSTAVY
Kings Bounty 2 ponúka výber z troch postáv, z ktorých každá si prešla jedinečným príbehom. Putovaním naprieč ríšou sa ich príbeh postupne mení, ako sa prikláňajú k rozdielnym ideálom: sile, umeniu, rádu a anarchii. Nielen že tieto voľby ovplyvňujú reakcie NPC, ale majú tiež hmatateľný vplyv na okolitý svet.

kings baunty

UNIKÁTNE DRUŽSTVÁ
Každé družstvo pozostáva z jedinečných jednotiek, z ktorých každá vládne vlastnou sadou zručností aj vizuálnym spracovaním. Namiesto bezmenných regrútov tak budú armády hráčov plniť ľudia, elfovia, trollovia i ďalšie tvory, ktorí po väčšinu dobrodružstva budú bojovať bok po boku a tužiť svoje vzájomné vzťahy.

TAKTICKÁ HĹBKA NA BOJISKU
Kings Bounty 2 rozširuje sériu o veľa nových taktických možností, ako je napríklad výhľad, ktoré prehĺbia a obohatia bojové zážitky. Prekvapivé taktické udalosti uprostred bitky potom hráčov udržia neustále v strehu.

king baunty

MIX REALIZMU A FANTÁZIE
Ponorte sa do rozsiahleho fantasy sveta, ktorý v sebe majstrovsky snúbi obľúbené žánrové prvky s drsnou realitou. Strhujúce prostredie zúfalého sveta bojujúceho o prežitie vás nenechá vydýchnuť.

zdielaj na:

Video / Ukážka Kings Bounty 2 - Day One Edition CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťWatch Dogs 2 CZ (PC)
Watch Dogs 2 CZ (PC)
30,99€
24,99€