GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kings Quest: Complete Collection HD

Hra pre PC
Hra pre PC Kings Quest: Complete Collection HD
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Kings Quest: Complete Collection HDTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Kings Quest: Complete Collection HD:

Starý kráľ Graham rozpráva o svojich dávnych dobrodružstvách svojej malej vnučke Gwendolyn. Z týchto príbehov sa Gwendolyn dozvie množstvo zaujímavostí o živote a hlavne o svojom dedkovi. V jednom z príbehov sa napríklad mladý Graham vydáva do starej studne bojovať s drakom a nájsť magické zrkadlo.

KLASIKA V NOVOM KABÁTE
Nový Kings Quest posúva žáner adventúr do novej éry, zatiaľ čo je verný prvkom, kvôli ktorým boli pôvodné hry tak milované. Nezabudnuteľný spôsob rozprávania, vtip, hádanky a samozrejme množstvo spôsobov ako zomrieť!

ZVOĽTE SI
Voľte počas hry z ušľachtilých pilierov chrabrosti, múdrosti a súcitu a sledujte, aké následky budú mať vaše voľby na Grahamovej ceste. Každé hranie môže byť trošku iné.

HÁDANKY
Hádanky budú mať viacero riešení a vďaka tomu vás budú neustále povzbudzovať v experimentovaní. Čo urobí tento predmet na túto vec? A čo táto palička na tohto králika? Zistite všetky vtipné kombinácie.

Na disku je prvá epizóda, ostatné kapitoly sa budú priebežne sťahovať po ich vydaní (postupne v roku 2015-2016).

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 1,9GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce 8800GT / Radeon HD 4770), 13,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Kings Quest: Complete Collection HD:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť