GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: Batman 2 - DC Super Heroes

Hra pre PC
Hra pre PC LEGO: Batman 2 - DC Super Heroes
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:ANO
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 12,99€

POPIS LEGO: Batman 2 - DC Super Heroes:

Batman s Robinom sa vracajú, aby zachránili mesto Gotham pred šialeným Jokerom, ktorý sa navyše spojil s Lexom Luthorom a hodlá prevziať nadvládu nad svetom. Hrdinovia preto musia tiež požiadať o pomoc a do bitky sa tak zapájajú Superman, Wonder Woman či Green Lantern. Precestujete celým mestom, a to nielen pešo, ale tiež s využitím vozidiel ako Batmobile či Batwing. Samozrejmosťou sú tiež unikátne gadgety, obleky a schopnosti.

Titul v sebe kombinuje kompletnú radu postavičiek z novo vydaných stavebníc LEGO Super Heroes: DC Universe, teda sa pripravte na množstvo hrateľných hrdinov. Hra stavia na akciu a kooperatívnu hru, ktorá je v sérii už tradíciou. Ponúkne fanúšikom bohatý herný zážitok a žijúce prostredie mesta Gotham plné obľúbených postavičiek.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 1,8GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta (GeForce 8800 GT / Radeon 3870 HD), 10,0GB voľno na disku, DVDROM

Video / Ukážka LEGO: Batman 2 - DC Super Heroes:

video na YouTube

Recenzie LEGO: Batman 2 - DC Super Heroes:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Batman, Superman, a další hrdinové se spojili a dali vzniknout kvalitní LEGO hře, která sice trpí množstvím zbytečných a školáckých chyb, ale jinak nabízí nesmírně svěží vítr, v němž Netopýří muž i ikona superhrdinů v červených trenkách razí cestu svérázné originalitě, humoru, řemeslně ztvárněným klasickým prvkům, ale i několika vážnějším bugům.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťMirrors Edge: Catalyst (PC)
Mirrors Edge: Catalyst (PC)
18,99€
9,99€