GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: Jurassic World

Hra pre PC
 Hra pre PC LEGO: Jurassic World
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 15,99€

Elektronický kľúč zaslaný cez SMS alebo email:
Pokiaľ chcete ušetriť za zaslanie tohto produktu a stačí vám len kľúč, ktorý tento produkt obsahuje, môžeme vám ho poslať SMSkou alebo emailom a vy tak ušetríte náklady za dopravu.
POPIS LEGO: Jurassic World:

Tak to tu ešte nebolo! Hra LEGO Jurassic World prináša opäť nefalšovanú "lego" zábavu, tentokrát však z prostredia Jurského parku, ktorý všetci dobre poznáme - a to vďaka legendárnej filmovej trilógii z dielne režiséra Stevena Spielberga. Teraz sa do Jurského parku môžete pozrieť i vy. Vďaka nevinnej LEGO tematike sa s vami môžu zabaviť i vaše deti!

Čo si vybavíte, keď sa povie Jurský park? Filmová trilógia priniesla množstvo nezabudnuteľných a ikonických scén, ako je napríklad tá s rozzúreným Tyrannosaurom Rexom. Táto i mnohé ďalšie scény budú súčasťou hry. Tešiť sa môžete na dva ostrovy, na ktorých sa v priebehu hrania príbehu otvorí niekoľko lokalít, do ktorých budete mať voľný prístup a pôjde si v nich do detailu prehliadať veci, na ktoré narazíte počas hry napríklad len na chvíľku. Lokality budú dostatočne veľké na to, aby ste ich za päť minút neprebehli celé, to sa nemusíte báť. Hľadáte hru, ktorá zabaví celú vašu rodinu? Hra LEGO Jurassic World je trefa do čierneho!

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta (GeForce 7600 GS / Radeon 1950), DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka LEGO: Jurassic World:

Súvisiace produkty
 LEGO Worlds (PC)
LEGO Worlds (PC)
16,99€
11,99€  
 LEGO: Marvel Avengers (PC)
LEGO: Marvel Avengers (PC)
14,99€
9,99€   
 LEGO: Triple Pack (PC)
LEGO: Triple Pack (PC)
17,99€
11,99€   
 LEGO: The Hobbit (PC)
LEGO: The Hobbit (PC)
13,99€
9,99€   
 LEGO: Movie Videogame (PC)
LEGO: Movie Videogame (PC)
14,99€
9,99€  
 LEGO: The Lord of the Rings (PC)
LEGO: The Lord of the Rings (PC)
10,99€
8,99€   
 LEGO: Harry Potter Years 5-7 (PC)
LEGO: Harry Potter Years 5-7 (PC)
11,99€
9,99€   
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť