GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: Marvel Avengers

Hra pre PC
Hra pre PC LEGO: Marvel Avengers
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 14,99€

Kľúč k hre LEGO: Marvel AvengersTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS LEGO: Marvel Avengers:

LEGO Marvel Avengers nadväzuje na filmový hit Avengers: Age of Ultron a objavia sa v ňom najväčší hrdinovia sveta, vrátane Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuveriteľného Hulka, Black Widow a Hawkeyea, s ktorými budete čeliť desivému nebezpečenstvu.

ZABRÁŇTE SKAZE
V stávke je osud celej planéty. Povstane zlý Ultron a len hrdinovia Avengers mu môžu zabrániť v uskutočnení diabolských plánov. Nové krehké spojenectvá a nečakané zvraty sú zárukou vzrušujúceho a jedinečného akčného dobrodružstva pre každého. Budete hrať ako najsilnejší Super hrdinovia s cieľom zachrániť ľudstvo.

ZNÁME MIESTA
Ako je pri LEGO hrách dobrým zvykom, tak vás hra opäť zavedie na množstvo známych miest z filmov. Filmové bitky si tak môžete užiť na vlastnej koži vo vtipnom LEGO spracovaní. A to vrátane slávnej Bitky o New York z prvého dielu Avengers.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,7GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7600 GS/ Radeon HD 1950), 10,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka LEGO: Marvel Avengers:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie LEGO: Marvel Avengers:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Původně se LEGO Marvel's Avengers zdá jako další povedené dílo od TT Games, jak ale postupem času odkrýváte neuvěřitelné množství obsahu, které hra nabízí, více a více se propadáte do hluboké nerdvány, z níž vás jen občas vytrhne některá z obvyklých chyb.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťFIFA 19 (PC) + darček tričko
FIFA 19 (PC) + darček tričko
37,99€
27,50€