GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: Marvel Super Heroes

Hra pre PC
Hra pre PC LEGO: Marvel Super Heroes
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 15,99€

Kľúč k hre LEGO: Marvel Super HeroesTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS LEGO: Marvel Super Heroes:

Vžite sa do úlohy členov tímu "pomstiteľov", ako je neohrozený Kapitán Amerika, borec Iron Man alebo božský Thor, samozrejme sa ale môžete tešiť i na najlepšieho metača pavučín, Spidermana. Ústredná zápletka hry sa točí okolo šialeného boha Lokiho, ktorý sa z nejasných dôvodov nemôže vrátiť do domovského Asgardu, ako by sám chcel. I preto sa spojí s doposiaľ neodhaleným zloduchom. A aby tých zlosynov náhodou nebolo málo, na návštevu zase raz priletí prerastený starík Galactus.

Ako základňa a miesto, odkiaľ by mali vycestovať na rôzne misie a iné dobrodružstvá, poslúži americký New York. Rovnako ako reálnemu mestu mu nebudú chýbať tak významné oblasti, ako netradične štrukturované námestie Times Square alebo ikonická Socha slobody, z oblasti rýdzo fiktívnych komplexov sa môžete tešiť na honosnú Stark Tower. Zaujímavý je však predovšetkým fakt, že v priebehu hrania ľahne New York popolom a vy budete mať možnosť podieľať sa na jeho zrekonštruovaní.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 2,0GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta (NVIDIA GeForce 7600, 7800 8xxx / ATI 1950 ), 9,0GB voľno na disku, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka LEGO: Marvel Super Heroes:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie LEGO: Marvel Super Heroes:

Recenzie na gamesite.sk » (65%)
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
ANNO 2070 CZ (PC)
ANNO 2070 CZ (PC)
26,99€
10,99€  
TOVAR SKLADOM
zobraziťBioShock Remastered (PC)
BioShock Remastered (PC)
8,99€
6,99€