GameExpres.sk
  Prihlásenie

Life is Strange: Before the Storm (Limited Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Life is Strange: Before the Storm (Limited Edition)
Kategória:adventúra / RPG
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 29,99
Aktuálna cena : 14,99€

AKCIA :

Kľúč k hre Life is Strange: Before the Storm (Limited Edition)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Life is Strange: Before the Storm (Limited Edition):

LIMITED EDITION OBSAHUJE:
- kompletné vydanie hry Life is Strange: Before the Storm
- exkluzívny artbook
- originálny soundtrack na CD
- bonusovú epizódu "Farewell"
- mixtape Mód
- outfit
- prvú epizódu Life is Strange (2015)

Príbeh Life is Strange: Before the Storm sa odohráva v Arcadia Bay. Dej hry sa odohráva 3 roky pred udalosťami z prvej hry. Postavíte sa do úlohy 16 ročnej rebelky Chloe Price, ktorá sa nečakane spriatelí s krásnou a obľúbenou Rachel Amber. Keď sa svet Rachel vďaka rodinnému tajomstvu obráti hore nohami, získava toto nové spojenectvo na dôležitosti. Kamarátky sú pripravené spoločne sa postaviť svojim démonom.

AKCIA A REAKCIA
Rovnako ako v pôvodnom Life is Strange, aj v Before the Storm vás čaká množstvo rozhodnutí v príbehu, ktoré budú ovplyvňovať priebeh hrania. Vďaka tomu sa dočkáte hneď niekoľkých rôznych záverov.

KLASICKÝ TEENAGER
V Before the Storm je predstavený nový systém konverzácie vhodne pomenovaný ako "Odvrávanie", založený na prirodzenej drzosti Chloe. Môžete tak provokovať alebo docieliť svoje a postúpiť tak v hre ďalej. Ďalšou novinkou je možnosť si vybrať oblečenie pre Chloe a sledovať, ako zvolený štýl zareaguje okolie.

UMENIE A NEZÁVISLÁ HUDBA
Rovnako ako v pôvodnej hre, aj tu sa dočkáte licencovaného soundtracku nezávislých kapiel. Chloe je rovnako ako Max umelecká duša a tak budete môcť okolie v hre "otagovať" alebo zdielať svoje kresby.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, pamäť 3,0GB RAM, grafická karta s 2,0GB RAM (Geforce GTX 650 / Radeon R7 250), 14,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz alebo AMD Phenom X4 945 3.0GHz, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Life is Strange: Before the Storm (Limited Edition):

video na YouTube

Recenzie Life is Strange: Before the Storm (Limited Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Life is Strange: Before the Storm je prostě více Life is Strange. Pokud chcete z tohoto universa zase něco okusit, není důvod si Before the Storm nekoupit a neužít. Pokud byste si ovšem chtěli počkat až na plnohodnotný druhý díl, tak zase není důvod, proč prostě Before the Storm nepřeskočit.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť