GameExpres.sk
  Prihlásenie

Minecraft: Story Mode

Hra pre PC
Hra pre PC Minecraft: Story Mode
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Minecraft: Story ModeTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Minecraft: Story Mode:

Zaujímalo Vás niekedy, o čom ten Minecraft vlastne je? Aký je jeho príbeh, čosú tie kostry zač a kde sa vzali? Čo je pod bedrockom? Tak na tieto otázky sa tu síce odpovede nedočkáte, ale za to s hlavným hrdinom Jessom prežijete neskutočne originálny príbeh naprieč svetom Minecraftu a možná ešte ďalej!

Jedná sa o epizodickú adventúru od tvorcov The Walking Dead, alebo Tales from Borderlands. Celkovo bude hra obsahovať 5 epizód, ktoré budú vychádzať 2 mesačným odstupom.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,0GHz, pamäť 3,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM, DVDROM, vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Minecraft: Story Mode:

video na YouTube

Recenzie Minecraft: Story Mode:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Solidní epizodická série, která zůstává věrná předloze a která nabízí fanouškům Minecraftu poněkud odlišný pohled na jejich oblíbený hranatý svět. Pokud vám ale Minecraft nic neříká, neexistuje moc důvodů, proč byste měli příběhu Jesseho a jeho přátel věnovat zvláštní pozornost.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť