GameExpres.sk
  Prihlásenie

Minecraft: Story Mode - Season 2

Hra pre PC
Hra pre PC Minecraft: Story Mode - Season 2
Kategória:adventura
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 20,99€

POPIS Minecraft: Story Mode - Season 2:

Druhá sezóna príbehového Minecraftu od majstrov žánru Telltale je tu a tešiť sa môžeme na ďalšie dobrodružstvo Jesseho a jeho parťákov.

Na disku nájdete prvú epizódu hry a kód na stiahnutie všetkých ďalších epizód, ktoré budú postupne vychádzať. 


O PÁR ROKOV NESKÔR
Na konci predchádzajúcej sezóny sa Jesse a jeho Rad kameňa stali najslávnejšími hrdinami na svete. Príbeh druhej sezóny sa odohráva o niekoľko rokov neskôr. Jesse, ako vodca Beacontownu, objaví tajomnú rukavicu, pradávny relikt disponujúci neskutočnú silou.

Minecraft: Story Mode - Season 2

VÄČŠÍ, NEŽ SI DOKÁŽU PREDSTAVIŤ
Jesse a jeho priatelia sa tak opäť vydávajú za dobrodružstvom a čaká na nich svet väčší, než si dokážu predstaviť. Postupne ich čaká veľa ťažkých rozhodnutí, super zábava a aspoň jedna temperamentná lama.

minecraft

zdielaj na:

Recenzie Minecraft: Story Mode - Season 2:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Solidní epizodická série, která zůstává věrná předloze a která nabízí fanouškům Minecraftu poněkud odlišný pohled na jejich oblíbený hranatý svět. Pokud vám ale Minecraft nic neříká, neexistuje moc důvodů, proč byste měli příběhu Jesseho a jeho přátel věnovat zvláštní pozornost.
TOVAR SKLADOM
zobraziťFIFA 19 (PC) + darček tričko
FIFA 19 (PC) + darček tričko
37,99€
18,50€