GameExpres.sk
  Prihlásenie

Monkey King: Hero is Back

Hra pre PC
Hra pre PC Monkey King: Hero is Back
Kategória:akcia rpg
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 24,99€

POPIS Monkey King: Hero is Back:

Novšia, doteraz nevidená kapitola čínskej legendy o Ceste na západ sa otvára! Táto adaptácia je založená na čínskom, rekordne úspešnom animovanom filme Monkey King: Hero is Back z roku 2015 a sám Veľký mudrc Sun Wukong, práve oslobodený po 500 rokoch väzenia, sa v nej stretne s mladým chlapcom Liuerom, ktorý k Opičiemu kráľovi vzhliada, na výprave, ktorá ich oboch zblíži. V hre nájdete epizódy, ktoré v pôvodnom filme nie sú. Hra kombinuje úžasnú epickú čínsku mytológiu s dynamickou a zábavnou akciou v štýle kung-fu a prináša rozkošné napínavé akčné dobrodružstvo!

ORIENTÁLNY MIX

Kombinácia super orientálnej akcie a komických gagov ponúkne skvelú hrateľnosť pre deti i dospelých, vhodnú pre hranie i relaxáciu. Špeciálne schopnosti a mimoriadne chvaty ponúknu zodpovedajúce úrovne obtiažnosti. Pôvab čínskej mytológie a východného umenia, spoločne s novými nepriateľskými postavami predstaví dosiaľ nevidené epizódy a slávne scény z filmu.

Monkey King: Hero is Back

zdielaj na:

Video / Ukážka Monkey King: Hero is Back:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťWarhammer: Chaosbane (PC)
Warhammer: Chaosbane (PC)
49,99€
42,99€