GameExpres.sk
  Prihlásenie

Monster Energy Supercross 4

Hra pre PC
Hra pre PC Monster Energy Supercross 4
Kategória:simulace
Jazyk:anglicky
Skladom:3ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 34,99
Aktuálna cena : 28,79€

POPIS Monster Energy Supercross 4:

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 4 je jediná oficiálna videohra šampionátu AMA Supercross Championship a teraz je späť vo vzrušujúcom svete monštier AMA Supercross a väčšej porcií oficiálneho obsahu ako kedykoľvek predtým!


DOPOSIAĽ NAJVIAC
Hra bude obsahovať vyše 100 oficiálnych pretekárov, čo je doteraz najvyšší počet jazdcov z 450SX a 250SX East a West, ktorý sa kedy objavil v rámci značky Supercross. Sezóna 2020 bola zvláštna hneď z niekoľkých dôvodov a Supercross 4 prinesie všetkých 11 štadiónov a 17 tratí z tejto sezóny, vrátane 7 variácií Salt Lake City. A to nie je všetko: medzi nás sa teraz pripája ten najžiadanejší pretekár: súpisku Supercross 4 obohatí Ken Roczen!

Monster Energy Supercross 4 (XSX)
NOVÁ KARIÉRA
Úplne prepracovaný režim kariéry vám dá možnosť vydať sa na cestu za slávou v rámci "Futures", úplného začiatku vašej kariéry. Výkon každého pretekára sa odvíja podľa jeho schopností: Hráč si bude musieť počas svojej kariéry tieto schopnosti zlepšovať pomocou prepracovaného stromu zručností a zamerať sa na to, čo robí najradšej. Body sa získavajú nielen za pretekanie, ale aj za účasť na špeciálnych súťažiach, za dokončený tréning a plnenie denníka. Jedná sa o sériu špeciálnych úloh, ktoré ukážu, kto je tu naozaj najlepší!

Monster Energy Supercross 4 - the official videogame
EDITOR TRATÍ A COMPOUND
Viac modulov vytvorených na základe oficiálnych tratí z roku 2020 a užívateľsky prívetivejšie zážitok pre jednu z najobľúbenejších funkcií značky Supercross. Inšpirovaný nádhernou krajinou ostrovov v Maine, je miesto, ktoré môžete preskúmať sólo či spolu s 3 priateľmi, či už kooperáciu, alebo v pretekaní proti sebe. Postavte sa novým výzvam a nájdite všetky zberateľské predmety! Upravte si motorku aj pretekára vďaka celej rade rôznych spôsobov: Hra ponúka viac než 100 značiek úprav vzhľadu a výkonu.

monster cross

zdielaj na:

Video / Ukážka Monster Energy Supercross 4:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť