GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mortal Kombat X

Hra pre PC
Hra pre PC Mortal Kombat X
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Mortal Kombat XTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Mortal Kombat X:

Vývojári z NetherRealm potvrdili, že sa vedia pobiť a vytvoriť dokonalú bojovú hru. Preto teraz prichádzajú s pokračovaním série Mortal Kombat X, ktoré ponúkne klasické pojatie Mortal Kombat vrátane noviniek, známych z predošlých hier.

Hra nám ponúkne peknú grafiku, interakciu s prostredím, ale hlavne prinesie toľko oceňované fatality. Čo to znamená? Viac krvi, zlomených kostí, odtrhnutých končatín a hláv. Oveľa zaujímavejšie znie možnosť prepojenia hráčov v online turnaji, perzistentné bitky o globálny titul bojovníka v Mortal Kombat.

Ďalším prekvapením je vždy niekoľko verzií bojovníka. Každý disponuje odlišnou róbou a schopnosťami, preto by mala byť hra na dlhú, naozaj dlhú dobu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, pamäť 3,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5850), 25,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i5-750 2.67GHz alebo AMD Phenom II X4 965 3.4GHz, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Mortal Kombat X:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Mortal Kombat X:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Mortal Kombat X dokázal skvěle zapracovat novou generaci bojovníků a předvést nenucený a poutavý příběhový mód doplněný o spoustu dalších režimu pro jednoho i dva hráče. Mortal Kombat je zpět v té nejlepší možné formě a je brutálnější než kdy dříve. Navíc si ho užijí i příležitostní hráči.
Recenzie na gamesite.sk »
TOVAR SKLADOM
zobraziť