GameExpres.sk
  Prihlásenie

Moto GP 20

Hra pre PC
Hra pre PC Moto GP 20
Kategória:zavodni
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Moto GP 20:

Vďaka MotoGP 20 sa hráči môžu zúčastniť sezóny 2020, pretekať proti šampiónom MotoGP alebo sa môžu vžiť do úlohy mladého pretekára a vyšplhať po rebríčkoch od Red Bull MotoGP Rookies Cup do vrcholné triedy.

CHYTRÉ HLAVY NA MAŠINÁCH
Jazda na motorke už dávno nie je len o rýchlych refexoch a fyzickej zdatnosti. Manažérska kariéra je späť a prináša veľa nových funkcií, ktoré preveria strategické schopnosti hráčov. Môžete sa pridať k oficiálnemu tímu zo sezóny 2020 a alebo k novému tímu sponzorovanému skutočnými značkami. Budete musieť robiť tie najlepšie rozhodnutia, aby ste našli víťaznú stratégiu.

Moto GP 20

CHYTRÝ JAZDEC - CHYTRÁ MAŠINA
V MotoGP 20 zohrajú hráči kľúčovú úlohu v rozvoji motorky. Budú môcť vylepšovať výkon rôznych jej častí, získavať špeciálne vývojové body a zadávať úlohy svojmu tímu výskumníkov a vývojárov, aby dosiahli tej najvyššej úrovne. Aerodynamika, elektronika, výkon motora, spotreba paliva - to je len pár príkladov radu technických možností, ktoré budú môcť hráči spravovať, aby si motorku vylepšili.

motorky

REALIZMUS NADOVŠETKO
V hre sú úplne nové realistické funkcie, ako je spotreba paliva, asymetrické opotrebenie pneumatík a v neposlednom rade a úplne prvýkrát v histórii značky i aerodynamické poškodenia, ktoré budú mať vplyv na estetiku i výkon motorky. Herná fyzika, ktorá sa neustále usiluje o extrémny realizmus, bola kompletne prepracovaná, aby bola hrateľnosť technickejšia a zodpovedala schopnostiam hráča.

stroje

zdielaj na:

Video / Ukážka Moto GP 20:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťMirrors Edge: Catalyst (PC)
Mirrors Edge: Catalyst (PC)
18,99€
9,99€