GameExpres.sk
  Prihlásenie

MotoGP 19

Hra pre PC
Hra pre PC MotoGP 19
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS MotoGP 19:

MotoGP19 oslavuje preteky motoriek vďaka úplne novým prvkom! Vyzvite svojich kamarátov, vytvárajte súťaže na profi úrovni a staňte sa riaditeľom pretekov v tom najkompletnejšom zážitku pre viac hráčov bez lagov všetkých čias!

RÝCHLOSŤ A REV MOTORA
Pripomeňte si tú najväčšiu súťažnú nevraživosť vďaka historickým výzvam, ktoré opäť vdychujú život dejinám tejto disciplíny tým, že reprodukujú tie najslávnejšie epizódy pretekárov, motoriek a tímov. Súťažte proti rýchlejšej, múdrejšej a presnejšej umelej inteligencii so strojovým učením, ktorá sa v závodnej hre objavuje vôbec po prvýkrát!

MotoGP 19

VŠETKY TRIEDY
Zahrajte sa na svojho obľúbeného oficiálneho pretekára na majstrovstvách 2019 a pretekajte na 19 rôznych tratiach! Objavte všetky triedy: Red Bull MotoGP Rookies Cup, Moto3, Moto2 a MotoGP a úplne novú triedu MotoE.

motorky

DETAILNÉ ÚPRAVY
Popustite uzdu svojej kreativite s novými nástrojmi, vďaka ktorým bude váš pretekár jedinečný! Vytvorte si vlastný štýl, vyberte si z tej najširšej ponuky značiek a doplnkov všetkých čias a užite si nové grafické editory! Kombinujte fonty a tvary a prispôsobte si nálepku na chrbte, prilbu a pretekárske číslo alebo si stiahnite výtvory ostatných hráčov!

moto gp

KARIÉRA PRETEKÁRA
Začnite ako zelenáč v režime kariéry a vyšplhajte sa na vrchol rebríčka svojej triedy. A až budete pripravení na ťažšiu výzvu, rozbehnite režim Pro Career a začnite ako profesionálny pretekár MotoGP! Vylepšujte výkon elektroniky svojej motorky počas špeciálnych testov a naplánujte si takú stratégiu, vďaka ktorej budete tí najlepší! Tretia sezóna MotoGPg eSport Championship je späť. Zdoláte stupienok víťazov?

motocyklové závody

zdielaj na:

Video / Ukážka MotoGP 19:

video na YouTube

Recenzie MotoGP 19:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Opakování z minulého roku: znovu obsahově nabušená hra s výtečnou prezentací, ale na okruzích veleprůměrná arkáda s mnoha nedodělky, které jinde neuvidíte.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťMirrors Edge: Catalyst (PC)
Mirrors Edge: Catalyst (PC)
18,99€
9,99€