GameExpres.sk
  Prihlásenie

Motorsport Manager

Hra pre PC
Hra pre PC Motorsport Manager
Kategória:sport
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Motorsport ManagerTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Motorsport Manager:

Staňte sa manažérom špičkového motoristického tímu. Motorsport Manager predstavuje prepracovaný manažér pre fanúšikov motoristických športov, ktorý je najlepším vo svojej triede.

CHCETE BYŤ ŠPIČKOVÝ MANAŽÉR?
Najmite si pretekárov, zostavte vozy a začleňte sa do dynamického sveta motoristických športov. Ak sa chcete uchádzať o majstrovský titul, nesmiete zabudnúť na žiadny detail. Na svojej ceste za unikátnym víťazstvom alebo zlyhaním sa stretnete so všetkým, od výstavby a vyladenia vozu, až po prípravu taktiky na deň pretekov.

POSTAVTE SVOJ TÍM
Vaši pretekári sú unikátne osobnostné typy, ktoré v tíme vytvárajú dramatické napätie. Dostante z nich to najlepšie po dobrom, alebo po zlom. Poloha vášho ústredia hrá v tomto celosvetovom športe zásadnú úlohu. Niektorí pretekári len ťažko odmietnu ponuku z talianskeho tímu.

OVLÁDNITE TECHNIKU
Zostavujte nová autá a diely od začiatku a následne počas niekoľkých sezón rozvíjajte technológiu, z ktorej vzíde dokonalý pretekársky stroj. Myslite dopredu. Rozhodujte o všetkých súčiastkach, ktoré pôjdu do auta ďalšiu sezónu. Keď to nepodceníte, budete pri predsezónnych testoch v dokonalej pozícii. Pracujte na svojej odbornosti. Vylaďte mechanickú stránku, prípadne dajte na odporúčanie svojho tímu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,5GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (NVIDIA GT 335M / Radeon HD 4670), 16,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje 64 bit OS, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Motorsport Manager:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť