GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access

Hra pre PC
Hra pre PC Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access:

BALENIE OBSAHUJE
- krabičku s kódom k predbežnému prístupu (Steam) pre hru Mount & Blade II: Bannerlord
- 3 obojstranné karty s obrázkami frakcií

Hra je v predbežnom prístupe.

Balenie neobsahuje herný disk, len kľúč k aktivácii a stiahnutie hry (Steam).

Upozornenie!
Predbežný prístup znamená, že hra nie je kompletná čo sa môže postupom času výrazne zmeniť. Ak nechcete hrať hru v tomto štádiu vývoja, počkajte prosím na neskoršie ucelené vydanie.
Dlho očakávané pokračovanie hry Mount & Blade s podtitulom Bannerlord je tu. Za zvuku rohov sa schádzajú vrany. Impérium je rozorvané občianskou vojnou. Za hranicami povstáva nová ríša. Chopte sa meča, oblečte si svoju zbroj, zvolajte svojich poddaných a vydajte sa smerom k víťazstvu na bojisko Calradie. Ustavte svoju nadvládu nad dobytým územím a vytvorte nový svet na popole toho starého.

RPG, STRATEGIA A SIMULÁTOR
Mount & Blade II: Bannerlord je dlho očakávané pokračovanie zaujímavého mixu simulátora stredovekého súboja, RPG a stratégie zasadenej 200 rokov pred Mount & Blade: Warband a prináša rozšírenie po všetkých smeroch, vrátane obliehania hradov pomocou na to určených strojov, založenie tajných kriminálnych impérií v rámci miest, alebo sa môžete vrhnúť do chaotických súbojov a zobrať si trochu viac slávy.

Mount & Blade II: Bannerlord

STRATÉGIA A AKČNÉ RPG

Vaša cesta vedie naprieč rozľahlú Calradiu, kde budete dobývať, objavovať a plieniť. S niekým sa spriatelíte, iný bude vaším nepriateľom. Povolajte regrútov do svojej armády a veďte ich na bojisko, kde budete bojovať po ich boku.

mount and blade

SANDBOXOVÁ KAMPAŇ

Kampaň je stopercentná sandbox a tak si ju môžete prechádzať tak, ako chcete. Spravte si svoju vlastnú cestičku tak, že žiadne dva priechody nebudú rovnaké. Vytvorte si svoju postavu prispôsobenú vášmu hernému štýlu a vylepšujte jej zručnosti a talenty.

mountablade

REALISTICKÁ EKONOMIKA

Mount & Blade II: Bannerlord ponúkne vernú simuláciu stredovekej ekonomiky, kde ceny všetkého druhu tovaru závisia od ponuky a dopytu. Využite anarchiu a bezprávie k svojej výhode a buďte prvý, kto donesie múku hladujúcemu mestu po obliehaní, alebo znovu otvorte obchodnú cestu potom, čo sa vysporiadate s banditami, ktorí ich ohrozovali.

bannerlord

MULTIPLAYER 

Porovnajte svoje taktické a bojové zručnosti s ostatnými hráčmi naprieč svetom v mnohých multiplayerových módoch od malých potýčok po obrovské a obliehanie so stovkami hráčov.

Mount & Blade II: Bannerlord

VERNÉ SÚBOJE
Intuitívny súbojový systém je verný stredovekému boji a je jednoduchý na naučenie, ale neskutočne náročný k excelování v ňom. Dychberúce sú potom obrovské súboje odohrávajúce sa na brutálnych stredovekých bojiskách, pri ktorých sa stretávajú stovky bojovníkov, keď každý z nich má svoju detailnú umelú inteligenciu.

mount and blade
MÓDOVÁNIE
Rovnako ako u predchádzajúcich hier si aj v Bannerlord môžu hráči nadesignovať svoje vlastné dobrodružstvo skrze nástroje, v ktorých bol stvorený Mount & Blade II. Modder môžu pretaviť Calradii na svoj obraz, alebo si vytvoriť svoje vlastné svety.

zdielaj na:

Video / Ukážka Mount & Blade II: Bannerlord - Early Access:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťFootball Mania Creator (PC)
Football Mania Creator (PC)
3,99€
1,00€