GameExpres.sk
  Prihlásenie

MXGP3 - The Official Motocross Videogame

Hra pre PC
Hra pre PC MXGP3 - The Official Motocross Videogame
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

Kľúč k hre MXGP3 - The Official Motocross VideogameTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS MXGP3 - The Official Motocross Videogame:

MXGP sa vracia. Tretia kapitola bola od základov prepracovaná, aby posunula herný zážitok na novú úroveň!

Nový ročník MXGP založený na sezóne 2016 ponúka dynamický a ešte zábavnejší herný zážitok vďaka inovatívnym grafickým prvkom a mechanizmom podporených novým Unreal Engine 4 enginom, ktorý dokáže posunúť zážitok na novou úroveň.

Šľapnite na plyn a pripravte sa zápoliť s nepredvídateľným dynamickým počasím v súťaži, ktorá je vo svojom žánri jedinečná. Každá zmena počasia ovplyvní viditeľnosť a povrch a riadne preverí vaše schopnosti. A práve povrch predstavuje tu najväčšiu výzvu.

Pokiaľ by vám tento medzigeneračný prelomový pokrok s novým grafickým enginom nestačil, hra bude mať pripravený režim kariéry a rozšírené možnosti úprav, samozrejme vrátane všetkých oficiálnych pretekárov MXGP a MX2 2016 a oficiálnych tratí vrátane MXoN, a to ako v online, tak v offline režimoch.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 2,0GB RAM (GeForce GTX 760), 13,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i5-2500k alebo AMD FX-6350, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka MXGP3 - The Official Motocross Videogame:

video na YouTube

Recenzie MXGP3 - The Official Motocross Videogame:

Recenzie na Zing.cz » (40%)
Znovu ošklivá a technicky zase nezvládnutá závodní hra, po které za chvíli neštěkne ani pes. Je smutné, že je dokonce horší než první díl, byť zdejší bahnité závody rozhodně nejsou nudné.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť