GameExpres.sk
  Prihlásenie
Garancia doručenia do Vianoc

Tovar, ktorý je skladom a objednáte ho najneskôr 19.12. do 9:00 Vám doručíme kurierom GLS ešte do Vianoc. Objednávky do Zásielkovne je potvrebné objednať najneskôr 18.12. do 9:00

Otváracie hodiny v decembri

Naša bratislavská predajna má otvorené:
pondelok, streda, štvrtok: 9:00 - 17:00
utorok, piatok: 9:00 - 18:00
sobota (14.12 a 21.12): 10:00 - 14:00
nedela: zatvorené

pondelok 23.12.: 9:00 - 17:00
piatok 27.12.: 9:00-17:00
24.12., 25.12, 26.12., 30.12. a 31.12.: zatvorené

Need for Speed: Heat

Hra pre PC
Hra pre PC Need for Speed: Heat
Kategória:simulator auta
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 53,99€

AKCIA :

Kľúč k hre Need for Speed: HeatTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Need for Speed: Heat:

Balenie neobsahuje DVD, ale iba aktivačný kľúč na Origin.

Nové Need for Speed nás zavedú do mesta Palm City. Počas dňa sa v meste koná festival Speedhunter Showdown, kde si v legálnych pretekoch môžete zarobiť peniaze a upravovať svojich štvorkolesvých miláčikov. Každý večer však mesto rozprúdia ilegálne pouličné preteky, v ktorých budujete reputáciu, vďaka ktorej sa môžete dostať k lepším súčiastkam a ešte väčším pretekom. Ale zostaňte v strehu - policajti čakajú a nie všetci hrajú férovo.

TEHLA NA PLYN
Zaraďte sa na čiaru a rozbehnite závod o peniaze nočným mestom. Preteky vám budú zvyšovať reputáciu a váš vplyv. Jediná vec, na ktorú si v noci musíte dávať pozor policajti, ktorí vás rozhodne v noci šetriť nebudú, ale ako sa hovorí - risk je zisk.

Need for Speed: Heat

VYTUNENÁ MAŠINA
V novom Need for Speed budete mať k dispozícii väčšie možnosti prispôsobenia a tuningu vášho miláčika než kedykoľvek pred tým. Vyšperkujte si svoje auto, aby sa vám riadilo čo najlepšie a Nezabudnite na štýl! V online móde sa môžete ostatným hráčom predviesť alebo si s kamarátmi urobiť jasne rozpoznateľný gang, ktorý bude vládnuť Palm City.

NFS Heat

VO DNE I V NOCI
Počas dňa budete pri svojich závodoch musieť počítať aj s premávkou na cestách, ktorá vám čiastočne uľahčí i útek pred policajtmi. V noci sa však pravidlá menia a nielen vy nebudete musieť hľadieť na ostatné. Poručík Mercer v noci vedie skorumpovaný oddiel ktorý pôjde nielen po vás ale aj po vašom aute. V príbehu budete musieť tohto gaunera odhaliť verejnosti. Toto mesto je dosť veľké len pre jedného z vás!

zdielaj na:

Video / Ukážka Need for Speed: Heat:

video na YouTube

Súvisiace produkty
TOVAR SKLADOM
zobraziť