GameExpres.sk
  Prihlásenie

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Neverwinter Nights: Enhanced Edition
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Neverwinter Nights: Enhanced Edition:

Neverwinter Nights: Enhanced Edition pridáva celkom nové, rozšírené vlastnosti k obsahu Neverwinter Nights Diamond Edition. Kradnite v tieňoch ako smrtiaci polo-elfský zlodej, ovládnite desivú mágiu ako mocný Gnómsky čarodejník, likvidujte svojich protivníkov ako obrnený trpasličí paladin ... Nech už si vyberiete ktoréhokoľvek hrdinu, čaká na vás neuveriteľné dobrodružstvo. Objavte mágiu, tajomstvo a nebezpečenstvo na každom kroku, a to sami, alebo s kamarátmi v týchto klasických dobrodružstvách v štýle Dungeons & Dragons.

LEPŠIA GRAFIKA
Váš portrét, panel súbojov a ďalšie prvky rozhrania sa prispôsobujú veľkosťou vášmu zvolenému rozlíšeniu, a to vrátane 1080p a 4k. Pixel shadery a efekty postprocessingu zaisťujú sviežejší a čistejší vizuál. Prispôsobte si kontrast, živosť a hĺbku ostrosti podľa svojho.

Neverwinter Nights, aby vybrali významné vylepšenia, ktoré si žiadali fanúšikovia v rámci podpory hráčov, rozprávačov príbehov a tvorcov modifikácií. Funguje s uloženými hrami, modulmi a modifikáciami z pôvodnej hry Neverwinter Nights. Čaká na vás galaxia komunitného obsahu.

Neverwinter Nights. Vypravte sa do nebezpečných miest, príšerami zamorených jaskýň a hlboko do divočiny v rámci pátrania po lieku na prekliaty mor, ktorý pustoší mesto Neverwinter.

Neverwinter Nights. (Iba na Windows) Dungeon Master Client vám umožní stať sa rozprávačom! Ovládajte príšery, tvory aj postavy, ktoré vaši hráči počas dobrodružstva stretnú.

neverwinter nights

zdielaj na:

Video / Ukážka Neverwinter Nights: Enhanced Edition:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť