GameExpres.sk
  Prihlásenie

Observer: System Redux - Day One Edition - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Observer: System Redux - Day One Edition
Kategória:dobrodruzne
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
16.07.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€

POPIS Observer: System Redux - Day One Edition:

DAY ONE EDITION OBSAHUJE
- hru Observer: System Redux
- malý artbook
- soundtrack Píše sa rok 2084. Budúcnosť je nakoniec oveľa temnejšia, než si kto dokázal predstaviť. Najskôr tu bol Nanophage. Digitálny mor, ktorý zabíjal tisícky a tisícky tých, ktorí sa rozhodli augmentovat svoju myseľ a telo. Potom prišla vojna, po ktorej bol Západ i Východ zdecimovaný a roztrieštený. Keďže nezostal nikto, kto by uchvátil moc, prevzali všetko korporácie a vytvorili si svoje vlastné pokrivené ríše. Vy ste nástroj korporátneho útlaku. Ľudia sa vás boja a pohŕdajú vami. Hackujete tie najtemnejšie zákutia mysle svojich podozrivých. Zakrádate sa im do snov, odhaľujete ich obavy a vytiahnete odtiaľ čokoľvek, čo môže vaše vyšetrovanie potrebovať. Ste Pozorovateľ. Observer: System Redux prináša vylepšenia po všetkých stránkach, vrátane skvelej vizuálnej stránky.

STAŇTE SA NEURÁLNÝM DETEKTÍVOM  
Hráte za Daniela Lazarského, elitného vyšetrovateľa z budúcnosti, ktorú vykreslila zosnulá kyberpunková ikona Rutger Hauer. Ako Pozorovateľ hackujete myseľ podozrivých, aby ste z nich dostali indície a dôkazy. Čokoľvek, čo cítili, čo si mysleli či pamätali, môže a bude použité na riešenie vášho prípadu.

Observer: System Redux - Day One Edition
POŽIERAJTE ICH SNY 
Pomocou zariadenia známeho ako Dream Eater hackujete myseľ mŕtvych a umierajúcich, aby ste prežili ich posledné okamihy a preskúmali ich obavy a obsesie. Ponorte sa do zvrátených neurálnych bludísk a pátrajte po stopách, ktoré vám pomôžu nájsť nepolapiteľného vraha. Ale pozor: čím hlbšie sa vydáte, tým viac riskujete, že prídete o vlastnú príčetnosť.

pozorovatel
NASAJTE ATMOSFÉRU ROKU 2084
Vstúpte do sveta spustošeného vojnou a kyber-morom, kde je život lacný a nádej zriedkavá. Kde väčšina ľudí urobí čokoľvek, aby utiekla pred chmúrnou existenciou. Virtuálnej reality, drogy pozmeňujúce myseľ, neuralné implantáty - vyberte si jed a nechajte sa uniesť do blaženého zabudnutia. Ale pamätajte: nech pôjdete akokoľvek hlboko, pred Pozorovateľom nikdy neuniknete.

medium
SYSTÉM REDUX
Veteránski Pozorovatelia sa dokážu ponoriť hlbšie do tejto dystopickej reality vďaka trom celkom novým vedľajším prípadom, ktoré môžu riešiť. "Errant Signal," "Her Fearful Symmetry" a "It Runs in the Family" pridáva hernému príbehu ďalšiu vrstvu hĺbky a skúma provokatívne témy budúcnosti, ktoré sa čoskoro môže stať našou prítomnosťou. Systém Redux okrem toho ponúka rozšírenú hrateľnosť, ktorá zahŕňa nové herné mechanizmy, nové tajomstvá, prepracované zakrádania, dodatočné neurálne výsluchy a vylepšenia hry vykonané vďaka komunite hre Observer. Nováčikovia majú šancu prežiť jeden z najnapínavejších kyberpunkových príbehov vo všetkej sláve novej generácie, a to vďaka rozlíšeniu 4K, vylepšeným textúram, novým animáciám, modelom a efektom, to všetko úplne transformovanej vďaka úchvatnému ray-tracing a nasvietenie v HDR.

layers of fear

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Observer: System Redux - Day One Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťProfessional Farmer 2017 (PC)
Professional Farmer 2017 (PC)
15,99€
15,29€