GameExpres.sk
  Prihlásenie

Overpass

Hra pre PC
Hra pre PC Overpass
Kategória:simulator zavody
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS Overpass:

OBSAH BALENIA


Prejdite sa v bugine známych značiek ako Yamaha, Arctic Cat alebo Suzuki extrémnym prostredím. Počas hry budete musieť prekonať všemožné prekážky, od neskrotnej prírody po poškodenia vášho vozidla.

RÝCHLOSŤ NIE JE VŠETKO
V tejto hre nevyhrá ten čo pôjde najrýchlejšie, s vašou buginou budete musieť prijať trochu technickejší prístup pri prekonávaní rozmanitých tratí. Realistická fyzika terénu a unikátne vlastnosti viac ako 20 vozidiel vám dodajú na reálnom pocite z jazdy.

Overpass

KADE TADE
Na každej mape budete musieť starostlivo vyberať, ako sa do cieľa dostanete, pretože priamou čiarou to nemusí vždy byť najrýchlejšie a trasu si tvoríte sami. Na jednej z viac než 40 náročných máp si otestujete vaše schopnosti a to cez 6 rôznych prostredí alebo počasí, ktoré oživia poznané mapy.

buginky

NIE LEN ZÁVODENIE
V hre nájdete okrem online multiplayeru aj multiplayer lokálny a mód kariéry, v ktorom sa budete starať o vaše buginy, lákať sponzorov a organizovať svoj kalendár, aby ste na konci sezóny vyšli ako víťazi.

buginy

zdielaj na:

Video / Ukážka Overpass:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťFIFA 17 - 2200 FUT Points (PC)
FIFA 17 - 2200 FUT Points (PC)
17,99€
8,09€