GameExpres.sk
  Prihlásenie

Pathfinder Kingmaker

Hra pre PC
Hra pre PC Pathfinder Kingmaker
Kategória:rpg fantasy
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 38,99€

POPIS Pathfinder Kingmaker:

Nechajte nasiaknúť atmosféru klasických izometrických RPG a vydajte sa na epické dobrodružstvo, kde na každom rozhodnutí záleží. Zahrajte si klasické izometrickej RPG inšpirované klasikami žánru ako sú Baldurs Gate či Fallout. Skúmajte a dobývajte Stolen Lands a urobte z nich svoje vlastné kráľovstvo. Získavajte nové územia a stavajte nové mestá, v ktorých vládnite múdrou rúkou alebo tyranskej vládou.

KLASICKÉ RPG ZO STAREJ ŠKOLY
Vytvorte si vlastný charakter podľa vašich predstáv a zoberte si na cestu prepracovaných spoločníkov. Každý z vašich priateľov na cestách má svoj vlastný príbeh a históriu a je len na vás, ako s nimi budete vychádzať. Vydajte sa na epické dobrodružstvo s vašimi spoločníkmi, rozvíjajte vašu postavu v prepracovanom RPG systéme a sledujte, ako sa z bezbranného pútnika pomaly stávate mocným bojovníkom.

zdielaj na:

Video / Ukážka Pathfinder Kingmaker:

video na YouTube

Recenzie Pathfinder Kingmaker:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Studio Owlcat Games splnilo sliby dané komunitě během kickstarterové kampaně. Fanouškům staromilských izometrických RPG nadělil Chris Avellone předčasně vánoční dárek, který sežere hráčům desítky hodin času. Na druhou stranu se tvůrci nevyhnuli některým chybám, jež poctivě plátují updaty. Přes kvality titulu by se měli mít nováčci na pozoru, Pathfinder: Kingmaker by je mohl slupnout jako malinu.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťDarwinia (PC)
Darwinia (PC)
4,99€
1,99€