GameExpres.sk
  Prihlásenie

Phoenix Point

Hra pre PC
Hra pre PC Phoenix Point
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Phoenix Point:

BALENIE OBSAHUJE
- disk s hrou (inštalácia cez Epic Games)
- digitálnu kópiu herného soundtracku
- vytlačený kód k hre na Epic Games Store
- vytlačený kód pre DLC č. 1 „Blood and Titanium“ (v cene 4,99€, ktoré vyjde v Q1 2020).

V hre Phoenix Point sa hráči ocitajú uprostred zúfalého boja o Zem proti mutujúcej mimozemskej hrozbe. Phoenix Point obsahuje ťahové taktické súboje a správu zdrojov v celosvetovej mierke a ponúka nekonečnú znovuhrateľnosť a brutálnu výzvu. Hra od tvorcov série X-Com.

RADIKÁLNE IDEOLÓGIE

Nezvyčajný mimozemský vírus objavený v topiacom sa permafroste pôvodne vedeckú komunitu nadchol, ale za niekoľko rokov sa more premení na niečo úplne nepozemské a na súš vtrhnú zmutované netvory. Väčšina ľudskej civilizácie, ktorá postup vírusu nedokáže zastaviť, je vyhladená alebo kontaminovaná a zmutovaná Pandoravírusom. Tých niekoľko málo preživších sa zhromaždí v izolovaných úkrytoch po celom svete. Tieto útočiská a ich zdroje ovláda niekoľko frakcií, ale tie majú radikálne protichodné ideológie a strážia veľké tajomstvá.

Phoenix Point

POSLEDNÁ OBRANNÁ LÍNIA
Poslednou obrannou líniou ľudstva je Phoenix Project - celosvetová organizácia, ktorá zhromažďuje niekoľko najlepších vedcov, technikov a vojakov na svete. Vy ovládate jednu bunku Phoenix Project zo základne na Phoenix Point. Skúmajte a vyvíjajte nové technológie a techniky, plánujte operácie a budujte spojenectvá, aby ste zjednotilo ľudstvo a prevzali späť planétu, alebo jednoducho aby ste svojich súperov zlikvidovali. Je na vás, aby ste znovu vybudovali civilizáciu, ale na tej mimozemskej hrozbe môže byť niečo viac, čo nie je len tak vidieť ...

xcom

TAKTICKÉ SÚBOJE A MIERENIE
Nasaďte svoju čatu štyroch alebo viacerých vojakov a dronov do taktických ťahových bitiek. Vo Phoenix Point môžete priamo ovládať výstrely svojich vojakov na bojisku, a to vďaka jedinečnému systému voľného mierenia. Využite strategického pohľadu na svetovú situáciu, plánujte operácie a spravujte zbroje v celosvetovom meradle.

x-com

ROZVOJ A BOSSOVIA
Upravujte si vojakov vďaka jedinečným schopnostiam a širokej škále zbraní a vybavenia. Vrhnite sa do napínavých bojov proti veľkým mutujícím monštrám s niekoľkými útočnými i obrannými schopnosťami, ktoré vyžadujú presné plánovanie a mierenie. Užite si komplexný príbeh s niekoľkými možnými koncami, zatiaľ čo budete objavovať informácie o Pandoravíruse vďaka prieskumu, diplomacii a výskumu. Phoenix Project nie je len organizácia, ktorá sa snaží znovu dobyť Zem. Je na vás, aby ste rozhodli, ako alebo či vôbec budete konať s ostatnými frakciami.

tahová strategie od tvůrců x-com


zdielaj na:

Video / Ukážka Phoenix Point:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť