GameExpres.sk
  Prihlásenie

Pizza Connection 3

Hra pre PC
Hra pre PC Pizza Connection 3
Kategória:strategia simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 24,99€

POPIS Pizza Connection 3:

Mamma mia ... Fanúšikov po celom svete dlho očakávaný nový diel kultovej série "Pizza Connection" sa vracia na PC s ešte bohatšou príchuťou a väčšou dávkou syra. Urobte ľuďom pizzu, ktorá sa neodmieta!

NOVÉ PRÍSADY
Okrem osvedčených a preverených prísad tejto série ponúka ekonomický simulátor Pizza Connection 3 rad nových ingrediencií! Prepracujte sa náročnou kampaňou, v rámci ktorej sa z prostého Pizzéra na rímskych uliciach vypracujete na majiteľa svetovo úspešného reťazca pizzerií! Pomocou editora Pizza Creator si môžete vytvoriť svoju vlastnú jedinečnú pizzu.

Pizza Connection 3

NA HRANE ZÁKONA
Ukážte konkurentom, ako sa má pizza predávať, a pripravte svojim zákazníkom jedinečný chuťový zážitok zakaždým, keď navštívia jednu z vašich reštaurácií. Ak to dosiahnete pomocou reklamy zameranej na cieľovú skupinu a skvelých pízz v štýlových reštauráciách, alebo tým, že sa budete pohybovať na hrane zákona vďaka občasnému využitiu sabotáže a násilia, je čisto na vás.

simulátor pečení pizzy

VLASTNÁ PIZZA A MARKETING
V legendárnom editore Pizza Creatora môžete navrhovať z viac ako 75 rôznych prísad vlastnú pizzu. Kampaň pre jedného hráča obsahuje 12 misií a umožní vám rozvinúť sa krok za krokom z obyčajného Pizzéra v Ríme na pizzového magnáta naprieč metropolami sveta. Sofistikované marketingové stratégie potom umožnia cieliť na konkrétnych zákazníkov. Voľná hra potom ponúka alternatívu kampane, kedy si môžete nastaviť širokú škálu parametrov, od počiatočného kapitálu, počtu obyvateľov, konkurencia, a veľa ďalších, takže výzvu si môžete vytvoriť sami.

mamma mia

zdielaj na:

Video / Ukážka Pizza Connection 3:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťThe Sims 4 CZ (PC)
The Sims 4 CZ (PC)
36,99€
23,99€